2019

Motorsport

BMW M Motorsport

RoboMarkets Ltd on BMW M Motorspordi ametlik partner, meeskond mis on suurepärase ajaloo ja võitmise traditsioonidega. Motospordi põnev maailm on täis kirge, põnevust ja adrenaliini. Ja BMW M Motorsport on peaaegu 50 aastat olnud selle maailma oluline osa, osaledes aktiivselt autovõidusõitudel üle kogu maailma ja esindades edukalt Saksa autotootjat.

#47 BMW M4 DTM
 
83

DTM Victories

283

DTM Podiums

307

DTM Races

2019

Motorsport

"Autolife" osalemine "Kreeka Offroad" rallil

2019. aastal on RoboMarkets Ltd "Autolife" meeskonna Plaatina sponsor Kreeka ralli reidil "Kreeka Offroad". Alates "Dakar 2017" rallil osalemisest on meeskond teinud tulevikuplaane ilma treenimist katkestamata. Uue autoga, Toyota Hilux Overdrive, meeskonda kuuluvad Roman Starikovich (Küpros) ja Bert Heskes (Holland), kes on valmis vallutama oma autoga kõige suuremaid kõrgusi pooluselt pooluseni, sealhulgas eelseisev "Dakar 2020" ralli.

Osalemine

8

võistlusel
2019 kuni 2021. aastani

2018 - kuni tänaseni

Võitlus

Muay Thai võitleja ja treener
Andrei Kulebin

RoboMarkets Ltd on eduka Valgevene Muay Thai võitleja ja treeneri Andrei Kulebini ametlik sponsor. Kulebinil on rohkem kui 200 võitu; ta on mitmekordne Tai poksi maailmameister ja Valgevene Austatud Spordi Meister.

x25

Maailmameister (IFMA, IPCC, WAKO, WKN, WMC, WMF)

x4

Euroopa meister (IFMA, WKN)

2018 - 2019

Korvpall

Mitmekordne LKL võitja
BC Žalgiris

RoboMarkets Ltd on vanima ja enim auhinnatud Leedu korvpalliklubi Žalgirise (Kaunas) ametlik sponsor. Žalgiris on Leedu meistrivõistluste ja Leedu karikasarja mitmekordne võitja. Meeskond oli 2017-18 aastal Euroliiga kolmandal kohal, mis oli meeskonna Euroliiga parim tulemus peale seda kui meeskond võitis Euroliiga 1999. aastal.

x20

Leedu Korvpalliliiga (LKL) võitja

x5

Balti Korvpalliliiga (BBL) võitja

2017

Auto võidusõit

"Starikovich-Heskes Team" võidusõidu meeskond 2017. aasa Dakari rallil

RoboMarkets Ltd (varem RoboForex (CY) Ltd) oli Küprose võistkonna "Starikovich-Heskes Team" ametlik sponsor 2017. aasta Dakari rallil. Meeskonna piloot Roman Starikovich on oskuslik võidusõitja, kellel on Euroopas, Aafrikas ja Austraalias rohkem kui 60 000 kilomeetri pikkune sõidukogemus.

Üle

60 000 km

üle karmi ja sileda maastiku Euroopas, Aafrikas ja Austraalias

2016 - kuni tänaseni

Jalgpall

Limassoli Politsei jalgpallimeeskond

RoboMarkets Ltd on Limassoli politsei jalgpallimeeskonna ametlik sponsor. Koostöö politseiosakonnaga on veel üks kinnitus RoboMarketsi pühendumusest ausate ja seaduslike tegevuste läbiviimiseks tänapäeva ühiskonna kõigis valdkondades.

1
koht

Politsei Sõpruse Turniir

2
koht

Küprose valitsusasutuste turniir