2019 - kuni tänaseni

Mootorisport

BMW M Motorsport

RoboMarkets Ltd on silmapaistva ajaloo ja võidutraditsioonidega meeskonna BMW M Motorsport ametlik partner. Mootorispordi põnev maailm on täis kirge, põnevust ja adrenaliini. Ja BMW M Motorsport on olnud peaaegu 50 aastat selle maailma oluline osa, osaledes aktiivselt võidusõidu võistlustel üle kogu maailma ja esindades edukalt Saksa autotootjat.

1

Nürburgringi 24-tunni võidusõit

12

BMW M2 karika võidusõidud

2019 - kuni tänaseni

Võrkpall

RoboMarkets AEL

RoboMarkets on "RoboMarkets AEL" Ametlik sponsor, võistkond, mis hoiab juhtpositsiooni Küprose Vabariigi naiste võrkpallis. Võistkond on võitnud palju piirkondlikke ja rahvusvahelisi võistlusi, sealhulgas 29 Küprose naiste võrkpalli meistrivõistluste tiitlit.

x29

Küprose võrkpalli meistrivõistluste võitja

x28

Küprose võrkpalli karika võitja

x13

Küprose võrkpalli superkarika võitja

2019

Motorsport

"Autolife" meeskond 2019. aasta võidusõidu hooajal

2019. aastal on RoboMarkets Ltd "Autolife" meeskonna Plaatina parter. Minevikus on maakler meeskonda toetanud ka "2017. aasta Dakari" rallil. Peale paari aastast treenimist on "Autolife" tagasi osalejate nimekirjas suurtel võistlustel uue autoga Toyota Hilux Overdrive, mille hüüdnimi on "Võimas Kimalane". Meeskond, mis koosneb Roman Starikovichist ja Bert Heskesist on valmis samm sammult vallutama uusi autoralli tippe sealhulgas eelseisev "Dakar 2020" ralli.

3
koht

"Greece Offroad" ralli

2018 - kuni tänaseni

Võitlus

Muay Thai võitleja ja treener
Andrei Kulebin

RoboMarkets Ltd on eduka Valgevene Muay Thai võitleja ja treeneri Andrei Kulebini ametlik sponsor. Kulebinil on rohkem kui 200 võitu; ta on mitmekordne Tai poksi maailmameister ja Valgevene Austatud Spordi Meister.

x25

Maailmameister (IFMA, IPCC, WAKO, WKN, WMC, WMF)

x4

Euroopa meister (IFMA, WKN)

 

2018 - 19 hooaeg

Korvpall

Mitmekordne LKL võitja
BC Žalgiris

RoboMarkets Ltd on vanima ja enim auhinnatud Leedu korvpalliklubi Žalgirise (Kaunas) ametlik sponsor. Žalgiris on Leedu meistrivõistluste ja LKF karika mitmekordne võitja. Meeskond oli 2017-18 aastal Euroliiga kolmandal kohal, mis oli meeskonna Euroliiga parim tulemus peale seda kui meeskond võitis Euroliiga 1999. aastal.

x20

Leedu Korvpalliliiga (LKL) võitja

x5

Balti Korvpalliliiga (BBL) võitja

2017

Auto võidusõit

"Starikovich-Heskes Team" võidusõidu meeskond 2017. aasa Dakari rallil

RoboMarkets Ltd (varem RoboForex (CY) Ltd) oli Küprose võistkonna "Starikovich-Heskes Team" ametlik sponsor 2017. aasta Dakari rallil. Meeskonna piloot Roman Starikovich on oskuslik võidusõitja, kellel on Euroopas, Aafrikas ja Austraalias rohkem kui 60 000 kilomeetri pikkune sõidukogemus.

Üle

60 000 km

üle karmi ja sileda maastiku Euroopas, Aafrikas ja Austraalias

2016 - kuni tänaseni

Jalgpall

Limassoli Politsei jalgpallimeeskond

RoboMarkets Ltd on Limassoli politsei jalgpallimeeskonna ametlik sponsor. Koostöö politseiosakonnaga on veel üks kinnitus RoboMarketsi pühendumusest ausate ja seaduslike tegevuste läbiviimiseks tänapäeva ühiskonna kõigis valdkondades.

1
koht

Politsei Sõpruse Turniir

2
koht

Küprose valitsusasutuste turniir

 

2018

Tennis

"Tenis PRO Život" tennise sündmus, mida toetab RoboMarkets toimus 15. septembril 2018. aastal. Turniir toimus toetamaks teismelisi, kellel on kasvaja. Sündmuse ajal annetatud raha kanti edasi aitamaks inimesi, kellel on onkoloogilised haigused.