2019 - kuni tänaseni

Mootorisport

BMW M Motorsport

RoboMarkets jätkab 2024. aastal BMW M Motorspordi Premium partnerina. Võidusõidumaailm on täis põnevust ja adrenaliini ning BMW M Motorsport on viimase 50 aasta jooksul mänginud võidusõitudel silmapaistvat rolli. Oma ikooniliste autode ja kartmatute juhtidega on see hiilgavalt kihutanud igal pool maailmas, demonstreerides samal ajal Saksa tehnika võimsust ja täpsust. RoboMarkets on uhke, et saab olla osa sellest põnevast kiiruse ja täpsuse maailmast.

1

Nürburgringi
24-tunni võidusõit

12

BMW M2
karika võidusõidud

8

DTM
2024

2020 - kuni tänaseni

Tennis

Limassol Sporting Club (LSC)

RoboMarkets on Küprose tenniseliidu asutajaliikme Limassoli spordiklubi (Tenniseakadeemia) plaatina sponsor.

Mitmed LSC spordiklubis karjääri alustanud mängijad on jõudnud Küprose tennise edetabeli tippu ja on maailmaareenil hästi esinenud. Näiteks Raresh Cuzdriorean domineeris Küprosel viiel järjestikusel aastal edetabelis nr. 1 kohal, samuti kuulus ta Küprose Davis Cupi meeskonda.

2022 - KUNI TÄNASENI

Laskmine

Limassoli laskeklubi

RoboMarkets on Limassoli laskeklubi ja Compak Sportingu meistri Lefkios Miltiadous`i peasponsor.

FITASC (Federation Internationale de Tirs aux Armes Sportives de Chasse) andmetel oli Lefkios 2023. aasta alguses Sportingus 5. ja Compak Sporting tabelis 2. kohal. 1966. aastal asutatud Limassoli laskeklubi on üks Küprose Laskespordi Föderatsiooni (CSSF) asutajaliikmeid.

2019 - kuni tänaseni

Võrkpall

RoboMarkets AEL

RoboMarkets on Küprose Vabariigi naiste võrkpallimeistrivõistlustel liidrikohal oleva naiskonna "RoboMarkets AEL" nime- ja kuldsponsor. Võistkond on võitnud palju piirkondlikke ja rahvusvahelisi võistlusi, sealhulgas 29 Küprose naiste võrkpalli meistrivõistluste tiitlit.

x29

Küprose võrkpalli meistrivõistluste võitja

x28

Küprose võrkpalli karika võitja

x13

Küprose võrkpalli superkarika võitja

2019

Motorsport

"Autolife" meeskond 2019. aasta võidusõidu hooajal

2019. aastal on RoboMarkets "Autolife" meeskonna Plaatina parter. Minevikus on maakler meeskonda toetanud ka "2017. aasta Dakari" rallil. Peale paari aastast treenimist on "Autolife" tagasi osalejate nimekirjas suurtel võistlustel uue autoga Toyota Hilux Overdrive, mille hüüdnimi on "Võimas Kimalane". Meeskond, mis koosneb Roman Starikovichist ja Bert Heskesist on valmis samm sammult vallutama uusi autoralli tippe sealhulgas eelseisev "Dakar 2020" ralli.

3
koht

"Greece Offroad" ralli

2018 - 19 hooaeg

Korvpall

Mitmekordne LKL võitja
BC Žalgiris

RoboMarkets on vanima ja enim auhinnatud Leedu korvpalliklubi Žalgirise (Kaunas) ametlik sponsor. Žalgiris on Leedu meistrivõistluste ja LKF karika mitmekordne võitja. Meeskond oli 2017-18 aastal Euroliiga kolmandal kohal, mis oli meeskonna Euroliiga parim tulemus peale seda kui meeskond võitis Euroliiga 1999. aastal.

x20

Leedu Korvpalliliiga (LKL) võitja

x5

Balti Korvpalliliiga (BBL) võitja

2017

Auto võidusõit

"Starikovich-Heskes Team" võidusõidu meeskond 2017. aasa Dakari rallil

RoboMarkets oli Küprose võistkonna "Starikovich-Heskes Team" ametlik sponsor 2017. aasta Dakari rallil. Meeskonna piloot Roman Starikovich on oskuslik võidusõitja, kellel on Euroopas, Aafrikas ja Austraalias rohkem kui 60 000 kilomeetri pikkune sõidukogemus.

Üle

60 000 km

üle karmi ja sileda maastiku Euroopas, Aafrikas ja Austraalias

2016 - kuni tänaseni

Jalgpall

Limassoli Politsei jalgpallimeeskond

RoboMarkets on Limassoli politsei jalgpallimeeskonna ametlik sponsor. Koostöö politseiosakonnaga on veel üks kinnitus RoboMarketsi pühendumusest ausate ja seaduslike tegevuste läbiviimiseks tänapäeva ühiskonna kõigis valdkondades.

1
koht

Politsei Sõpruse Turniir

2
koht

Küprose valitsusasutuste turniir

2018

Tennis

"Tenis PRO Život" tennise sündmus, mida toetab RoboMarkets toimus 15. septembril 2018. aastal. Turniir toimus toetamaks teismelisi, kellel on kasvaja. Sündmuse ajal annetatud raha kanti edasi aitamaks inimesi, kellel on onkoloogilised haigused.