Mitmekordse LKL meistri BC Žalgiris ametlik sponsor

Kaugjuhtimisega VPS-server

VPS-SERVER - PARIM LAHENDUS
AUTONOOMSEKS KAUPLEMISEKS 24 TUNDI
Juurdepääs Liikmete allasse kõikjal maailmas.

RoboMarkets pakub oma klientidele "VPS server" teenust, mis tagab 24/7 juurdepääsu kaugjuhtimisega kauplemisterminalile.

Ava konto

Meie kaugjuhtimisega "VPS server" on eelkõige mõeldud neile klientidele, kes kasutavad kauplemisroboteid – Mehaanilised kauplemissüsteemid (MTS). Tähtsamad omadused, mida sellised süsteemid nõuavad on kiire ühendus kauplemisserveritega ja võimalus kaubelda 24/7.

Pange tähele, et VPS serveri teenust pakutakse ainult klientidele, kes läbivad täieliku kontrolli.

"VPS server" teenus on:

  • Võimalus kaubelda 24/7 kasutades eksperte ja nõuandjaid. Ei ole vajadust jätta oma arvuti tööle oma operatsioonisüsteemiga.

  • Võimalus pääseda oma kauplemiskontole ligi kergesti kõikjal maailmas ilma mingit eritarkvara installimata, , mis on mõeldud kauplemise juures kasutamiseks. Kõik, mida vaja kauplemiskontoga töötamiseks on juba installitud kaugarvuti sisse.

  • Võimalus iseseisvaks kauplemiseks kontol kaugjuhtimisega terminalis ja Teie arvutis, sülearvutis või mobiilseadmes ja seda kõike samal ajal.

  • Interneti ühenduse kvaliteet ei oma mõju teie kauplemisprotsessile; VPS server on alati kiire ja katkematu internetiühendusega.

"VPS server" tingimused ja reeglid:

  • Teenus on saadaval ainult siis, kui omakapital kauplemiskontol on rohkem kui 10 USD (9 EUR / 600 RUB).

  • "VPS server" teenuse kasutamiseks, peavad kliendid maksma kuutasu summas 10 USD.

  • Pakume ligipääsu serveritele ja veebilehtedele, mis kuuluvad RoboMarkets Ltd. Kõik muud vahendid ei ole kättesaadavad. Siiski võib allalaadida ja installida "VPS server"isse mis tahes tarkvara, mis on vajalik kauplemiseks.

  • Klient saab täieliku juurdepääsu VPS serverile administraatori parooliga. Sellest hetkest alates, vastutab vaid klient peab kauplemise tulemuste eest.

  • VPS server ei ole saadaval partner kontodele - ainult klientide kontode jaoks.

  • RoboMarkets jätab endale õiguse keelduda "VPS server" teenuse pakkumisest oma äranägemisel.

VPS riistvara konfiguratsioon
CPU
RAM
Vaba kettaruum
Operatsioonisüsteem
VPS juurdepääs
Intel Xeon(r) E5
1 Gb
, 30Gb (SSD uutel klientidel)
Windows Server 2008 R2 64-bitise
RDP, VNC
Kaugjuhtimisega "VPS server"-ile ja kauplemisterminalile juurdepääsu saamiseks peate väljuma rakendusest oma Liikmete alas "Teie VPS 2,0 Server", sektsioonis. Pärast taotluse töötlemist saate IP-aadressi "VPS server" jaoks, login (kasutajanime) ja salasõna. Teie idnetifitseermis andmeid on vaja ühendamiseks "VPS server"-iga.
Küsi

Ei leidnud vajalikku teavet? Küsige oma küsimusi ja saate vastuseid veebis!

Liituge vestlusega
Küsi