RoboMarketsi varad

RoboMarketsi kliendid saavad usaldusväärse ligipääsu laiale valikule finants varadele. Vali turg, mis sulle kõige rohkem meeldib või lisa erinevad varad oma investeerimisportfelli.

 • Aktsiad

  Osta väärtpabereid ja saad osa Ameerika suurimate ettevõtete kasumist ja varast või kauple CFD-dega Suurbritannia, Saksamaa, USA ja Šveitsi ettevõtete aktsiatele.

 • ETF

  ETF on varagrupp (aktsiad, võlakirjad, kuld jne.), mida kaubeldakse ühe aktsiana. See instrument lubab investeerida globaalsele aktsiaturule minimaalsete kuludega.

 • Kaubad

  Kohvi, suhkur, puuvill ja muud kaubad on kauplemises kõrgelt nõutud juba mitutuhat aastat ja on senini populaarsed. Kauple populaarsete ETF-idega põllumajandustoodetele läbi RoboMarketsi multivara platvormi R StocksTrader.

 • Metallid

  Metallid on globaalse finantssüsteemi olulised osad. Investeeringud kulda a hõbedasse võivad aidata kaitsta sul oma varasid inflatsiooni eest. RoboMarkets pakub sulle üle 20 instrumendi kauplemiseks ETF-idega alumiiniumi, iriidiumi, vase, nikkel, plaatina ja muude metallidega.

 • Energia

  Investeeri kütteõli, maagaasi, etanooli ja naftasse aga ka ETF-i või CFD-desse populaarsetele energiavaradele. See turg n jäänud paljulubavaks mitmeid aastaid ja meelitab senini palju uusi investoreid.