Sinu vahendite kaitstus

RoboMarkets Ltd on ametlikult registreeritud Küprose Vabariigis. RoboMarkets Ltd tegevust reguleerib Küprose Väärtpaberite- ja börsikomisjoni (CySEC) litsents nr. 191/13.

Registreeru

Kuidas RoboMarkets Ltd kaitseb oma klientide vahendeid?

Negatiivse saldo kaitse

Kõigil klientidel on suurepärane võimalus kasutada negatiivse saldo kaitset vastavalt õigusaktide nõuetele. Kliendid võivad olla kindlad, et igal juhul ei tule neil tasuda rohkem kui nad plaanisid investeerida Forex turul.

Investorite Hüvitisfondi (ICF) liikmelisus

Fond pakub kindlustatud klientidele ettevõtete puhul, mis on registreeritud CySEC-is, hüvitist kuni summani 20,000 EURi.

Koostöö suurimate pankadega

Üks meie partneritest on Barclays Bank PLC, Briti rahvusvaheline pank, mis tegutseb üle 50-nes riigis ja millel on krediidireiting nii Standard & Poor’is, Moody’s ja Fitch`is.

Eraldiseisvad kontod

RoboMarkets Ltd hoiab oma klientide vahendeid eraldi Ettevõtte vahenditest sellega garanteerides, et need on kaitstud ebaseadusliku kasutuse ja pettuste eest.

Kaheetapiline autentimine

Kaheetapiline autentimine pakub teie kontole täiustatud turvalisust. See on üks mugavamaid ja usaldusväärsemaid võimalusi oma Liikemete Ala kaitsmiseks loata juurdepääsu eest isegi kui keegi on häkkinud Teie e-posti aadressi.

Loe lähemalt