Kaasnevate riskide hoiatus

Enne valuuta- ja aktsiaturgudele sisenemist, peate meeles pidama, et valuuta ja muud investeerimistootega on kauplemine on iseloomult ja alati seotud märkimisväärse riskiga. Erinevate hindade kõikumise tõttu võite oluliselt suurendada oma kapitali, kuid ka täiesti kaotada.

Seetõttu peavad meie kliendid kinnitama RoboMarkets Ltd, et nad mõistavad selliste riskide kõiki võimalikke tagajärgi, et nad teavad kogu spetsiifikat, reegleid ja regulatsioone, mis juhtub investeerimistoodete kasutamisel, sealhulgas sündmusi, mille tulemuseks on alusvarade muutus. Klient mõistab, et on konkreetseid ohtusid ja omadusi, mis mõjutavad hindu, vahetuskursse ja investeerimistooteid.

Need riskid hõlmavad likviidsuse vähenemist, hinnamuutusi, kõrget volatiilsust ja asjaolusid, mida ei saa kontrollida.

Enne konto avamist, lugege kindlasti ja üksikasjalikult läbi leping, kui ka aluspõhimõtted ja eeskirjad finantsturgudel kauplemiseks.

RoboMarkets Ltd ei vastuta mistahes kahjude eest, mis tekivad kehtivatest piirangutest, välisvaluuta vahetuse regulatsioonist börsidel või sõjalisest tegevusest, kauplemise peatamisest turgudel ja muudest asjaoludest, mida ei saa kontrollida.

Riskide avalikustamine (RoboMarkets Ltd) (350 Kb)