Prime kontod:eesrindlikud tingimused RoboMarkets klientidele

  • Turul Täitmine
  • Minimaalne spread alates 0 p.
  • Keskmine spread (EURUSD) - 0.3 p.
Loe rohkem

0% komisjonitasu sinu konto sissemaksele

RoboMarkets katab kõik kulud: kui meie kliendid teevad sissemakse oma kontodele on komisjonitasu alati 0%.

Loe Rohkem
Forex-kauplemine hõlmab suuri riske, mis võivad põhjustada kogu hoiuse kaotamise.

Konto Tüübid

Kõik konto tüübid
  • Esimene sissemakse
  • Täitmise tüüp
  • Spreadid
  • Instrumendid
  • Platvormid

Kauplemisplatvormid

  • MetaTrader4

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    Kõige populaarsem platvorm kauplemiseks Forex turul paljude informatiivsete materjalide, kauplemiserobotite, ja näitajatega.

    • 3 tüüpi tellimuse täitmine
    • 9 ajaraami graafikutele
    • 50 integreeritud näitajat tehnilisele analüüsile
    • Erinevad tellimuse tüübid
  • MetaTrader5

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    Uusim versioon, MetaTrader platvormist koos võimalusega valida tasakaalustamise ja riskide maandamise süsteeme.

    • 4 tüüpi tellimuse täitmine
    • Multivaluuta tester
    • Turu sügavus
    • 6 tüüpi ootel tellimusi

RoboMarkets Kauplemisplatvormid

  • RoboForex VeebiTrader & RoboForex MobiilTrader

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    RoboMarkets esitleb MobiilTrader ja VeebiTrader, patenteeritud platvorme, paindlikumad ja tipptasemel alternatiivid desktop platvormidele.

    • Võimalus kaubelda brauseri kaudu mistahes iOS - või Androidil põhineva mobiilseadmega.
    • Sama funktsionaalsus nagu desktop platvormil.
    • Kontrolli oma positsioone kõikjal maailmas.
  • RoboForex Aktsiad

    Brauseri versioonid

    Multivara platvorm koos kõrge funktsionaalsusega töövahendeid tehnilise analüüsi jaoks ja kiireim finantsgraafikud oma valdkonnas.

    • Üle 8,700 aktsia, indeksi, FX ja ETFi.
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD.
    • Unikaalne kauplemisroboti ehitaja, mis ei vaja programmeerimise oskusi.
Kauplemisplatvormide Keskus

Eksklusiivne kauplemisplatvormide

RoboForex esitleb MobiilTrader ja VeebiTrader, patenteeritud platvorme, paindlikumad ja tipptasemel alternatiivid desktop platvormidele.

Download on the App StoreGet it on Google Play

Sinu vahendite turvalisus

RoboMarkets järgib Euroopa Liidu seadusandlust ja vastab tegelikele nõudmistele muutmaks turvaliseks Teie kauplemine meiega.

Alusta Kauplemist Nüüd

7 Vara Klassi

Saa ligipääs suurimatele maailma finantsturgudele RoboMarkets kontode ja platvormi abiga.

  • Forex

    RoboMarkets pakub usaldusväärset ja läbipaistvat juurdepääsu kauplemiseks rohkem kui 40 valuutapaariga.

    Forex omadused
    • Institutsionaalne spread alates 0 pipsi.
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Kiireim võimalik täitmine
  • Stocks

    Üle 8,700 Ameerika, Šveitsi ja Saksamaa aktsia saadaval R Trader platvormis.

    Aktsiate omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Tasuta online värskendatud andmed börsilt
  • Indeksid

    Indeksit võetakse sageli kui aktsiaportfelli, mis esindab teatud turgu või turusektorit.

    Indeksite omadused
    • Kitsas spread ilma mark-upita
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Üle 10 instrumendi
  • ETFid

    Liitu ETF kauplemisega, kus hallatavate varade väärtus on rohkem kui 3 triljonit USD.

    ETF omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Korporatiivsed sündmused toetatud ja käideldud automaatselt
  • Pehmed Kaubad

    Proovige ETFidega kauplemist börsil pehmete kaupadega nagu kakao, mais, kohvi, soja, suhkur, puuvili või nisu.

    Pehmete kaupade omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Üle 100 instrumendi
  • Energiatooted

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega energiatoodetele nagu maagaas, nafta, kütteõli, ja etanool.

    Energiatoodete omadused
    • Madalad spreadid
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Suurepärane valik päevasiseseks kauplemiseks
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
  • Metallid

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega väärismetallide, sh kuld, hõbe, pallaadium, plaatina, samuti Kuld/USD ja Hõbe/USD paarid.

    Metallide omadused
    • Võimalus riskide maandamiseks poliitilise ebastabiilsuse ja dollari nõrkuse vastu
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP

Kui meie kliendid teevad sissemakse oma kauplemiskontole ei võeta komisjonitasu sest RoboMarkets katab kõiki sissemakse kulud. Valida maksesüsteem vastavalt teie mugavusele, mitte kulutasuvusele.

Pealegi, RoboMarkets pakub oma klientidele raha väljamakset ilma komisjonitasuta kaks korda kuus.

  • Väljamakse taotlus töödeldakse
    vähem kui 1 minutiga
  • Süsteem töötab 24/7
  • Lihtne, usaldusväärne ja kiire

Üle 20 võimaluse sissemakseks

Investeeri Forex turul

  • CopyFx

    Lihtsateks lühiajalisteks investeeringuteks

    • 1,000 kauplejat kelle vahel valida
    • Üksikasjalik statistika kaupleja kauplemise tulemustest
    • Võimalus tühistada liitumine iga hetk

    CopyFX platvorm loodi nende kauplejate jaoks, kes otsivad lihtsat ja mugavat viisi kuidas investeerida raha.

    Loe rohkem
  • RAMM

    Finantsturgude professionaalile

    • Täiustatud riskijuhtimise süsteem
    • Lihtne ja mugav kasumi ja kahjumi optimeerimine
    • Investorid maksavad ainult kui saavad kasumit

    Unikaalne investeerimis platvorm, RAMM, aitab teil kopeerida tehinguid ja täielikult kontrollida kõiki võimalikke riske.

    Loe rohkem

RoboMarkets Turu Analüütika

Fibonacci Retracements Analysis 19.01.2018 (BITCOIN, ETHEREUM)
At the daily chart, the BTC/USD pair is still being corrected.
The Pound continues growing. Overview for 19.01.2018
During the third week of January, the GBP/USD continues reaching new highs and it seems like there is more to come.

Majanduskalender

Täielik kalender
Loading...

Ettevõtte uudised

read rssUudistearhiiv
RoboMarkets: uus etapp RoboForex (CY) Ltd arengus
RoboForex (CY) Ltd, Euroopa maakler, teatab oma kaubamärgi muutusest RoboMarkets`iks.
Muutused kauplemise ajakavas Jõulude ja Aastavahetuse ajal
Kauplemise ajakava muutub Jõulude ja Aastavahetuse ajal 25. detsembrist 2017 kuni 8. jaanuarini 2018.
RoboForex parandab tingimusi indeksite ja nafta CFD-dega kauplemiseks
Kauple indeksite ja nafta CFD-dega RoboForexis soodsamatel tingimustel.

Valuuta pakkumised

Valuuta
SümbolPakkumineKüsiLevik
AUDUSD0.799500.799601.0
GBPCHF1.334271.334714.4
GBPJPY153.500153.5212.1
GBPUSD1.386031.386110.8
EURCHF1.176781.177052.7
EURGBP0.881800.882032.3
EURJPY135.375135.3982.3
EURUSD1.222301.222360.6
NZDUSD0.728240.728421.8
USDCAD1.249871.250011.4
USDCHF0.962770.962871.0
USDJPY110.753110.7570.4
Metallid
SümbolPakkumineKüsiLevik
XAGUSD17.02017.0553.5
XAUUSD1331.901332.2030.0
CFD
SümbolPakkumineKüsiLevik
BRENT68.8168.854.0
WTI63.4463.473.0

Eksklusiivne Turu Analüütika

  • Claws & Horns sõltumatu organisatsioon, mis pakub maakleritele komplekti vajalike analüütiliste vahenditega.

  • FxWirePro™ on liider finantsanalüüsi ettevõtete seas, mis pakuvad reaalajas uuringuid FX osalejatest üle maailma.

Maakler mainekate auhindadega

RoboForex (CY) Ltd, esindatud RoboMarkets kaubamärgi poolt, on tunnustatud kõigi tunnustatud ekspertide poolt finantsteenuste sektoris.
Üle 200,000 Kauplemiskonto.

  • Best Investment
    Products
    2017
    London Forex Show
  • Best Retail
    Forex Broker
    2015
    Mena 15th Forex Show
  • The Best
    ECN Broker
    2015
    IAFT Awards
Liitu Meiega Nüüd
Küsi

Ei leidnud vajalikku teavet? Küsige oma küsimusi ja saate vastuseid veebis!

Liituge vestlusega
Või sisestage oma telefoninumber allpool olevas vormis ja me helistame teile kohe.
Helista tagasi
Küsi