Prime kontod:eesrindlikud tingimused RoboMarkets klientidele

  • Turul Täitmine
  • Minimaalne spread alates 0 p.
  • Keskmine spread (EURUSD) - 0.3 p.
Loe rohkem

0% komisjonitasu sinu konto sissemaksele

RoboMarkets katab kõik kulud: kui meie kliendid teevad sissemakse oma kontodele on komisjonitasu alati 0%.

Loe Rohkem

Arenenud investeeringud Euroopa maakleriga

RoboMarkets pakub mugavat keskkonda investeeringuteks: 2 mugavat platvormi, läbipaistvad tingimused, tuhanded kauplejad.

Investeeri

Kuidas luua kauplemisrobot kõigest 60 minutiga? Tasuta. Programmeerimisoskusi pole vaja.

Loe rohkem

Sendi kontod: kauplemine väikeste sissemaksetega

Optimaalne lahendus uute strateegiate või kauplemisrobotite testimiseks päris turutingimustel väikeste sissemaksetega.

Ava konto
Forex-kauplemine hõlmab suuri riske, mis võivad põhjustada kogu hoiuse kaotamise.

Konto Tüübid

Kõik konto tüübid
  • Esimene sissemakse
  • Täitmise tüüp
  • Spreadid
  • Instrumendid
  • Platvormid

Kauplemisplatvormid

  • MetaTrader4

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    Kõige populaarsem platvorm kauplemiseks Forex turul paljude informatiivsete materjalide, kauplemiserobotite, ja näitajatega.

    • 3 tüüpi tellimuse täitmine
    • 9 ajaraami graafikutele
    • 50 integreeritud näitajat tehnilisele analüüsile
    • Erinevad tellimuse tüübid
  • MetaTrader5

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    Uusim versioon, MetaTrader platvormist koos võimalusega valida tasakaalustamise ja riskide maandamise süsteeme.

    • 4 tüüpi tellimuse täitmine
    • Multivaluuta tester
    • Turu sügavus
    • 6 tüüpi ootel tellimusi

RoboMarkets Kauplemisplatvormid

  • RoboForex VeebiTrader & RoboForex MobiilTrader

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    RoboMarkets esitleb MobiilTrader ja VeebiTrader, patenteeritud platvorme, paindlikumad ja tipptasemel alternatiivid desktop platvormidele.

    • Võimalus kaubelda brauseri kaudu mistahes iOS - või Androidil põhineva mobiilseadmega.
    • Sama funktsionaalsus nagu desktop platvormil.
    • Kontrolli oma positsioone kõikjal maailmas.
  • RoboForex Aktsiad

    Brauseri versioonid

    Multivara platvorm koos kõrge funktsionaalsusega töövahendeid tehnilise analüüsi jaoks ja kiireim finantsgraafikud oma valdkonnas.

    • Üle 8,700 aktsia, indeksi, FX ja ETFi.
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD.
    • Unikaalne kauplemisroboti ehitaja, mis ei vaja programmeerimise oskusi.
Kauplemisplatvormide Keskus

Eksklusiivne kauplemisplatvormide

RoboForex esitleb MobiilTrader ja VeebiTrader, patenteeritud platvorme, paindlikumad ja tipptasemel alternatiivid desktop platvormidele.

Download on the App StoreGet it on Google Play

Sinu vahendite turvalisus

RoboMarkets järgib Euroopa Liidu seadusandlust ja vastab tegelikele nõudmistele muutmaks turvaliseks Teie kauplemine meiega.

Alusta Kauplemist Nüüd

7 Vara Klassi

Saa ligipääs suurimatele maailma finantsturgudele RoboMarkets kontode ja platvormi abiga.

  • Forex

    RoboMarkets pakub usaldusväärset ja läbipaistvat juurdepääsu kauplemiseks rohkem kui 40 valuutapaariga.

    Forex omadused
    • Institutsionaalne spread alates 0 pipsi.
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Kiireim võimalik täitmine
  • Stocks

    Üle 8,700 Ameerika, Šveitsi ja Saksamaa aktsia saadaval R Trader platvormis.

    Aktsiate omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Tasuta online värskendatud andmed börsilt
  • Indeksid

    Indeksit võetakse sageli kui aktsiaportfelli, mis esindab teatud turgu või turusektorit.

    Indeksite omadused
    • Kitsas spread ilma mark-upita
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Üle 10 instrumendi
  • ETFid

    Liitu ETF kauplemisega, kus hallatavate varade väärtus on rohkem kui 3 triljonit USD.

    ETF omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Korporatiivsed sündmused toetatud ja käideldud automaatselt
  • Pehmed Kaubad

    Proovige ETFidega kauplemist börsil pehmete kaupadega nagu kakao, mais, kohvi, soja, suhkur, puuvili või nisu.

    Pehmete kaupade omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Üle 100 instrumendi
  • Energiatooted

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega energiatoodetele nagu maagaas, nafta, kütteõli, ja etanool.

    Energiatoodete omadused
    • Madalad spreadid
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Suurepärane valik päevasiseseks kauplemiseks
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
  • Metallid

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega väärismetallide, sh kuld, hõbe, pallaadium, plaatina, samuti Kuld/USD ja Hõbe/USD paarid.

    Metallide omadused
    • Võimalus riskide maandamiseks poliitilise ebastabiilsuse ja dollari nõrkuse vastu
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP

Kui meie kliendid teevad sissemakse oma kauplemiskontole ei võeta komisjonitasu sest RoboMarkets katab kõiki sissemakse kulud. Valida maksesüsteem vastavalt teie mugavusele, mitte kulutasuvusele.

Pealegi, RoboMarkets pakub oma klientidele raha väljamakset ilma komisjonitasuta kaks korda kuus.

  • Automaatne väljavõtmise süsteem: ühe minuti jooksul teatud makse meetoditele
  • Süsteem töötab 24/7
  • Lihtne, usaldusväärne ja kiire

Üle 20 võimaluse sissemakseks

Investeeri Forex turul

  • CopyFx

    Lihtsateks lühiajalisteks investeeringuteks

    • 1,000 kauplejat kelle vahel valida
    • Üksikasjalik statistika kaupleja kauplemise tulemustest
    • Võimalus tühistada liitumine iga hetk

    CopyFX platvorm loodi nende kauplejate jaoks, kes otsivad lihtsat ja mugavat viisi kuidas investeerida raha.

    Loe rohkem
  • RAMM

    Finantsturgude professionaalile

    • Täiustatud riskijuhtimise süsteem
    • Lihtne ja mugav kasumi ja kahjumi optimeerimine
    • Investorid maksavad ainult kui saavad kasumit

    Unikaalne investeerimis platvorm, RAMM, aitab teil kopeerida tehinguid ja täielikult kontrollida kõiki võimalikke riske.

    Loe rohkem

RoboMarkets Turu Analüütika

The Yen is reaching stability after yesterday’s fluctuations. Overview for 23.02.2018
On Friday morning, USDJPY is trying to reach stability after a pretty volatile trading session on Thursday.
Murrey Math Lines 23.02.2018 (EURUSD, GBPUSD)
In the H4 chart, EURUSD may break the 5/8 level and then continue falling towards the 3/8 one.

Majanduskalender

Täielik kalender
Loading...

Ettevõtte uudised

read rssUudistearhiiv
Muutused kauplemise ajakavas (Presidendi päev USAs)
Kauplemise ajakava metallidele ja hinnavahemikule on 19. veebruaril 2018 muutunud.
RoboMarkets on Muay Thai maailmameistri Andrei Kulebini ametlik sponsor
RoboMarkets on saanud Muay Thai võitleja ja austatud spordi meistri ametlikuks sponsoriks.
RoboMarkets: uus etapp RoboForex (CY) Ltd arengus
RoboForex (CY) Ltd, Euroopa maakler, teatab oma kaubamärgi muutusest RoboMarkets`iks.

Valuuta pakkumised

Valuuta
SümbolPakkumineKüsiLevik
AUDUSD0.783750.783820.7
GBPCHF1.307681.308023.4
GBPJPY149.187149.2051.8
GBPUSD1.396701.396811.1
EURCHF1.151291.151481.9
EURGBP0.880220.880462.4
EURJPY131.336131.3511.5
EURUSD1.229611.229650.4
NZDUSD0.729230.729341.1
USDCAD1.264031.264070.4
USDCHF0.936290.936401.1
USDJPY106.811106.8170.6
Metallid
SümbolPakkumineKüsiLevik
XAGUSD16.52716.5633.6
XAUUSD1328.981329.2729.0
CFD
SümbolPakkumineKüsiLevik
BRENT67.1767.203.0
WTI63.5463.584.0

Eksklusiivne Turu Analüütika

  • Claws & Horns sõltumatu organisatsioon, mis pakub maakleritele komplekti vajalike analüütiliste vahenditega.

  • FxWirePro™ on liider finantsanalüüsi ettevõtete seas, mis pakuvad reaalajas uuringuid FX osalejatest üle maailma.

Maakler mainekate auhindadega

RoboMarkets Ltd on tunnustatud kõigi tunnustatud ekspertide poolt finantsteenuste sektoris.
Üle 200,000 Kauplemiskonto.

  • Best Investment
    Products
    2017
    London Forex Show
  • Best Retail
    Forex Broker
    2015
    Mena 15th Forex Show
  • The Best
    ECN Broker
    2015
    IAFT Awards
Liitu Meiega Nüüd
Küsi

Ei leidnud vajalikku teavet? Küsige oma küsimusi ja saate vastuseid veebis!

Liituge vestlusega
Või sisestage oma telefoninumber allpool olevas vormis ja me helistame teile kohe.
Helista tagasi
Küsi