Eripakkumineturuspetsialistidele

Kauple ECN kontodel, mille võimendus on kuni 1:500*, spreadid alates 0 punktist ja minimaalne sissemakse on 100 USD kuni 2020. aasta lõpuni!

Alusta kauplemist

* - Saadaval ainult professionaalsetele klientidele.

Ainult kuni 2020. aasta lõpuni -Erilised kauplemistingimused Prime kontodel!

  • Minimaalne sissemakse: 5,000 USD 100 USD asemel.
  • Finantsvõimendus: kuni 1:300*.
  • Spread: alates 0 pipsist.
Alusta kauplemist

* - Saadaval ainult professionaalsetele klientidele.

Kauple 3,000+ US aktsiaga ilma komisjonitasuta R Traderis

  • Pole komisjonitasu aktsia kohta
  • Pole finantseerimise (üleöö) tasu
  • Pole limiiti tellimuste arvule
Investeeri Aktsiatesse Kohe

Ametlik partner BMW M Motorsport

Püüa oma soovitud eesmärke koos meiega!

Alusta kauplemist

Investeeri Indeksitesse eriliste tingimustega

  • Spread DE30 indeksile alates 0 pipsi.
  • Komisjonitasu on alates 4 USD kauplemismahult 1 miljon USD.
  • Minimaalne lot ja samm on 0.01.
Loe rohkem

Investeeri krüptovaluutadesse

  • Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin, ja Ripple CFD-d
  • 24/7 kauplemine
  • Kõikides terminalides
Loe rohkem

Prime kontod:eesrindlikud tingimused RoboMarkets klientidele

  • Turul täitmine
  • Minimaalne ostu- ja müüginoteeringu vahe alates 0 p.
  • Keskmine ostu- ja müüginoteeringu vahe (EURUSD) - 0,3 p.
Loe rohkem

0% komisjonitasu sinu konto sissemaksele

RoboMarkets katab kõik kulud: kui meie kliendid teevad sissemakse oma kontodele, on komisjonitasu alati 0%.

Loe rohkem

Arenenud investeeringud Euroopa maakleriga

RoboMarkets pakub mugavat keskkonda investeeringuteks: 2 mugavat platvormi, läbipaistvad tingimused, tuhanded kauplejad.

Investeeri

Kuidas luua kauplemisrobot kõigest 60 minutiga? Tasuta. Programmeerimisoskusi pole vaja.

Loe rohkem

Sendi kontod: kauplemine väikeste sissemaksetega

Optimaalne lahendus uute strateegiate või kauplemisrobotite testimiseks päris turutingimustel väikeste sissemaksetega.

Ava konto
 

Kontotüübid

Kõik kontotüübid

Kauplemisplatvormid

  • Kõige populaarsem platvorm kauplemiseks Forex turul paljude informatiivsete materjalide, kauplemiserobotite ja näitajatega.

    • 3 tüüpi tellimuse täitmine
    • 9 ajaraami graafikutele
    • 50 integreeritud näitajat tehnilisele analüüsile
    • Erinevad tellimuse tüübid
  • Uusim versioon MetaTrader platvormist koos võimalusega valida tasakaalustamise ja riskide maandamise süsteeme.

    • 4 tüüpi tellimuse täitmine
    • Multivaluuta tester
    • Turusügavus
    • 6 tüüpi ootel tellimusi

RoboMarkets kauplemisplatvormid

  • RoboMarkets esitleb Mobiilikauplejat ja veebikauplejat, patenteeritud platvorme, paindlikumaid ja tipptasemel alternatiive arvutiekraani platvormidele.

    • Võimalus kaubelda brauseri kaudu mistahes iOS'il või Androidil põhineva mobiilseadmega.
    • Sama funktsionaalsus nagu arvutiekraani-platvormil.
    • Kontrolli oma positsioone kõikjal maailmas.
  • Multivara-platvorm koos kõrge funktsionaalsusega töövahenditega tehnilise analüüsi jaoks ja kiireimate finantsgraafikutega oma valdkonnas.

    • Üle 12000 aktsia, indeksi, FX ja ETFi.
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD.
    • Unikaalne kauplemisroboti looja, mis ei vaja programmeerimisoskusi.
Kauplemisplatvormide Keskus

Eksklusiivne kauplemisplatvormide

RoboForex esitleb MobiilTrader ja VeebiTrader, patenteeritud platvorme, paindlikumad ja tipptasemel alternatiivid desktop platvormidele.

Download on the App Store Get it on Google Play

Sinu vahendite turvalisus

RoboMarkets järgib Euroopa Liidu seadusandlust ja vastab tegelikele tingimustele tagamaks teile turvalise kauplemise meie juures.

Alusta Kauplemist Nüüd
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

8 Varaklassi

Saa ligipääs suurimatele maailma finantsturgudele RoboMarkets kontode ja platvormi abiga.

  • Forex

    RoboMarkets pakub usaldusväärset ja läbipaistvat juurdepääsu kauplemiseks rohkem kui 40 valuutapaariga.

    Forex omadused
    • Institutsionaalne ostu- ja müüginoteeringu vahe alates 0 punktist.
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Kiireim võimalik täitmine
    Loe lähemalt
  • Aktsiad

    Investeeringud päris USA aktsiatesse ja aktsiate CFD-desse läbi ühe kõige usaldusväärsema platvormi oma valdkonnas.

    Aktsiate omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Tasuta otsevõrgust värskendatud andmed börsilt
    Loe lähemalt
  • Indeksid

    Indeksit võetakse sageli kui aktsiaportfelli, mis esindab teatud turgu või turusektorit.

    Indeksite omadused
    • Kitsas ostu- ja müüginoteeringu vahe ilma märkimiseta
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Üle 10 instrumendi
    Loe lähemalt
  • ETFid

    Liitu ETF kauplemisega, kus hallatavate varade väärtus on rohkem kui 3 triljonit USD.

    ETF omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Korporatiivsed sündmused toetatud ja käideldud automaatselt
    Loe lähemalt
  • Pehmed kaubad

    Proovige ETFidega kauplemist börsil pehmete kaupadega nagu kakao, mais, kohvi, soja, suhkur, puuvili või nisu.

    Pehmete kaupade omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Üle 100 instrumendi
    Loe lähemalt
  • Energiatooted

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega energiatoodetele nagu maagaas, nafta, kütteõli, ja etanool.

    Energiatoodete omadused
    • Madalad ostu- ja müüginoteeringu vahed
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Suurepärane valik päevasiseseks kauplemiseks
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Read more
  • Metallid

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega väärismetallidega, sh kuld, hõbe, pallaadium, plaatina, samuti Kuld/USD ja Hõbe/USD paarid.

    Metallide omadused
    • Võimalus riskide maandamiseks poliitilise ebastabiilsuse ja dollari nõrkuse vastu
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Read more
  • Krüptovaluutad

    Populaarsete krüptovaluutade CFD-dega kauplemine nagu Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin ja Ripple.

    Krüptovaluuta omadused
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader platvormid
    • Üle 10 krüptovaluutat on saadaval
    • Finantsvõimendus kuni 1:2
    • 24/7 kauplemine
    Loe lähemalt

Kui meie kliendid teevad sissemakse oma kauplemiskontole, ei võeta komisjonitasu, sest RoboMarkets katab kõiki sissemaksekulud. Valida maksesüsteem lähtuvalt teie mugavusest, mitte vastavalt kulutasuvusele.

Pealegi, RoboMarkets pakub oma klientidele raha väljamakset ilma komisjonitasuta kaks korda kuus.

  • Väljamaksetaotlus töödeldakse vähem kui 1 minutiga
  • Süsteem töötab 24/7
  • Lihtne, usaldusväärne ja kiire

Üle 20 võimaluse sissemakseks

Investeeri Forex turul

  •  

    Lihtsateks lühiajalisteks investeeringuteks

    • 1000 kauplejat, kelle vahel valida
    • Üksikasjalik statistika kaupleja kauplemistulemustest
    • Võimalus tühistada liitumine iga hetk

    CopyFX platvorm loodi nende kauplejate jaoks, kes otsivad lihtsat ja mugavat viisi, kuidas investeerida raha.

    Loe rohkem
  •  

    Finantsturgude professionaalile

    • Täiustatud riskijuhtimise süsteem
    • Lihtne ning mugav kasumi ja kahjumi optimeerimine
    • Investorid maksavad ainult siis, kui saavad kasumit

    Unikaalne investeerimisplatvorm RAMM aitab teil kopeerida tehinguid ja täielikult kontrollida kõiki võimalikke riske.

    Loe rohkem

RoboMarkets turuanalüütika

The Euro is not afraid of height. Overview for 03.06.2020
The major currency pair has reached the highest levels since March 16th and is still strengthening.
Fibonacci Retracements Analysis 03.06.2020 (GBPUSD, EURJPY)
GBPUSD is trading to break its previous high; in the case of EURJPY, the current rising movement may be considered as a long-term ascending wave.
Japanese Candlesticks Analysis 03.06.2020 (GOLD, NZDUSD, GBPUSD)
GOLD is correcting within the uptrend; NZDUSD continues trading upwards, while GBPUSD is testing the rising channel’s upside border.

Majanduskalender

Täielik kalender
Loading...

Ettevõtte uudised

read rssUudistearhiiv
RoboMarkets lisas mitmeid uuendusi R Traderile
Uue analüüsivahendite ja muude täiustuste abil on kauplemine uuendatud R Traderi platvormi kaudu nüüd mugavam.
RoboMarkets: muudatused kauplemise ajakavas (Taevaminemispüha)
Kauplemise ajakava muudetakse mitme instrumendi puhul Taevaminemispüha tõttu mitmes Euroopa riigis.
RoboMarkets: muudatused kauplemise ajakavas (Mälestuspäev USA-s ja Mai pangapüha Suurbritannias)
Mitmete instrumentide kauplemise ajakava muudetakse USA Mälestuspäeva ja Suurbritannia Mai pangapüha tõttu.

Valuuta pakkumised

Valuuta
SümbolPakkumineKüsiLevik
AUDUSD0.692710.692760.5
GBPCHF1.210331.210390.6
GBPJPY137.02137.0270.7
GBPUSD1.258141.258170.3
EURCHF1.081671.081720.5
EURGBP0.893630.893690.6
EURJPY122.453122.4550.2
EURUSD1.124391.124420.3
NZDUSD0.642870.642971
USDCAD1.349851.349910.6
USDCHF0.9620.962020.2
USDJPY108.908108.910.2
Metallid
SümbolPakkumineKüsiLevik
XAGUSD17.71617.7341.8
XAUUSD1697.531697.9845
CFD
SümbolPakkumineKüsiLevik
BRENT39.0539.094
WTI36.4436.484

Eksklusiivne turuanalüütika

  • Claws & Horns on sõltumatu organisatsioon, mis pakub maakleritele komplekti vajalike analüütiliste vahenditega.

  • FxWirePro™ on liider finantsanalüüsi ettevõtete seas, mis pakuvad reaalajas uuringuid FX osalejatest üle maailma.

Tunnustatud mainekate auhindadega

Tunnustatud enamuse Finantsturgude valdkonna tunnustatud ekspertide poolt.

Üle 200,000 Kauplemiskonto.

  • Safest
    European Broker

    2020
    London Trader Show Awards
  • Best
    Trading Execution

    2019
    Professional Trader Award
  • Best Client
    Service Forex, Europe

    2019
    Global Brands Awards
  • Leading European
    Indices Broker

    2019
    Global Forex Awards
  • Leading Mobile
    Trading Broker

    2018
    Manchester Investor Show
  • Best Stocks
    Trading Broker

    2018
    London Investor Show
  • Safest
    European Broker

    2018
    Global Brands Magazine