Investeeri krüptovaluutadesse

  • Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Litecoin, ja Ripple CFD-d
  • 24/7 kauplemine
  • Kõikides terminalides
Loe rohkem

Prime kontod:eesrindlikud tingimused RoboMarkets klientidele

  • Turul täitmine
  • Minimaalne ostu- ja müüginoteeringu vahe alates 0 p.
  • Keskmine ostu- ja müüginoteeringu vahe (EURUSD) - 0,3 p.
Loe rohkem

0% komisjonitasu sinu konto sissemaksele

RoboMarkets katab kõik kulud: kui meie kliendid teevad sissemakse oma kontodele, on komisjonitasu alati 0%.

Loe rohkem

Arenenud investeeringud Euroopa maakleriga

RoboMarkets pakub mugavat keskkonda investeeringuteks: 2 mugavat platvormi, läbipaistvad tingimused, tuhanded kauplejad.

Investeeri

Kuidas luua kauplemisrobot kõigest 60 minutiga? Tasuta. Programmeerimisoskusi pole vaja.

Loe rohkem

Sendi kontod: kauplemine väikeste sissemaksetega

Optimaalne lahendus uute strateegiate või kauplemisrobotite testimiseks päris turutingimustel väikeste sissemaksetega.

Ava konto
Forex-kauplemine hõlmab suuri riske, mis võivad põhjustada kogu hoiuse kaotamise.

Kontotüübid

Kõik kontotüübid
  • Esimene sissemakse
  • Täitmise tüüp
  • Spreadid
  • Instrumendid
  • Platvormid

Kauplemisplatvormid

  • MetaTrader4

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    Kõige populaarsem platvorm kauplemiseks Forex turul paljude informatiivsete materjalide, kauplemiserobotite ja näitajatega.

    • 3 tüüpi tellimuse täitmine
    • 9 ajaraami graafikutele
    • 50 integreeritud näitajat tehnilisele analüüsile
    • Erinevad tellimuse tüübid
  • MetaTrader5

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    Uusim versioon MetaTrader platvormist koos võimalusega valida tasakaalustamise ja riskide maandamise süsteeme.

    • 4 tüüpi tellimuse täitmine
    • Multivaluuta tester
    • Turusügavus
    • 6 tüüpi ootel tellimusi

RoboMarkets kauplemisplatvormid

  • RoboForex WebTrader & RoboForex MobileTrader

    Brauseri mobiili ja desktopi versioonid

    RoboMarkets esitleb Mobiilikauplejat ja veebikauplejat, patenteeritud platvorme, paindlikumaid ja tipptasemel alternatiive arvutiekraani platvormidele.

    • Võimalus kaubelda brauseri kaudu mistahes iOS'il või Androidil põhineva mobiilseadmega.
    • Sama funktsionaalsus nagu arvutiekraani-platvormil.
    • Kontrolli oma positsioone kõikjal maailmas.
  • RoboForex aktsiad

    Brauseri versioonid

    Multivara-platvorm koos kõrge funktsionaalsusega töövahenditega tehnilise analüüsi jaoks ja kiireimate finantsgraafikutega oma valdkonnas.

    • Üle 11000 aktsia, indeksi, FX ja ETFi.
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD.
    • Unikaalne kauplemisroboti looja, mis ei vaja programmeerimisoskusi.
Kauplemisplatvormide Keskus

Eksklusiivne kauplemisplatvormide

RoboForex esitleb MobiilTrader ja VeebiTrader, patenteeritud platvorme, paindlikumad ja tipptasemel alternatiivid desktop platvormidele.

Download on the App StoreGet it on Google Play

Sinu vahendite turvalisus

RoboMarkets järgib Euroopa Liidu seadusandlust ja vastab esitatud nõudmistele, et muuta meiega kauplemine Teile turvaliseks.

Alusta Kauplemist Nüüd

8 Varaklassi

Saa ligipääs suurimatele maailma finantsturgudele RoboMarkets kontode ja platvormi abiga.

  • Forex

    RoboMarkets pakub usaldusväärset ja läbipaistvat juurdepääsu kauplemiseks rohkem kui 40 valuutapaariga.

    Forex omadused
    • Institutsionaalne ostu- ja müüginoteeringu vahe alates 0 punktist.
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Kiireim võimalik täitmine
    Loe lähemalt
  • Aktsiad

    Üle 11000 Ameerika, Šveitsi ja Saksamaa aktsia saadaval R Trader platvormil.

    Aktsiate omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Tasuta otsevõrgust värskendatud andmed börsilt
    Loe lähemalt
  • Indeksid

    Indeksit võetakse sageli kui aktsiaportfelli, mis esindab teatud turgu või turusektorit.

    Indeksite omadused
    • Kitsas ostu- ja müüginoteeringu vahe ilma märkimiseta
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Üle 10 instrumendi
    Loe lähemalt
  • ETFid

    Liitu ETF kauplemisega, kus hallatavate varade väärtus on rohkem kui 3 triljonit USD.

    ETF omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Korporatiivsed sündmused toetatud ja käideldud automaatselt
    Loe lähemalt
  • Pehmed kaubad

    Proovige ETFidega kauplemist börsil pehmete kaupadega nagu kakao, mais, kohvi, soja, suhkur, puuvili või nisu.

    Pehmete kaupade omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Üle 100 instrumendi
    Loe lähemalt
  • Energiatooted

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega energiatoodetele nagu maagaas, nafta, kütteõli, ja etanool.

    Energiatoodete omadused
    • Madalad ostu- ja müüginoteeringu vahed
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Suurepärane valik päevasiseseks kauplemiseks
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
  • Metallid

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega väärismetallidega, sh kuld, hõbe, pallaadium, plaatina, samuti Kuld/USD ja Hõbe/USD paarid.

    Metallide omadused
    • Võimalus riskide maandamiseks poliitilise ebastabiilsuse ja dollari nõrkuse vastu
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
  • Krüptovaluutad

    Populaarsete krüptovaluutade CFD-dega kauplemine nagu Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Litecoin ja Ripple.

    Krüptovaluuta omadused
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader platvormid
    • 6 krüptovaluutat on saadaval
    • Finantsvõimendus kuni 1:5
    • 24/7 kauplemine
    Loe lähemalt

Kui meie kliendid teevad sissemakse oma kauplemiskontole, ei võeta komisjonitasu, sest RoboMarkets katab kõiki sissemaksekulud. Valida maksesüsteem lähtuvalt teie mugavusest, mitte vastavalt kulutasuvusele.

Pealegi, RoboMarkets pakub oma klientidele raha väljamakset ilma komisjonitasuta kaks korda kuus.

  • Väljamaksetaotlus töödeldakse vähem kui 1 minutiga
  • Süsteem töötab 24/7
  • Lihtne, usaldusväärne ja kiire

Üle 20 võimaluse sissemakseks

Investeeri Forex turul

  • CopyFx

    Lihtsateks lühiajalisteks investeeringuteks

    • 1000 kauplejat, kelle vahel valida
    • Üksikasjalik statistika kaupleja kauplemistulemustest
    • Võimalus tühistada liitumine iga hetk

    CopyFX platvorm loodi nende kauplejate jaoks, kes otsivad lihtsat ja mugavat viisi, kuidas investeerida raha.

    Loe rohkem
  • RAMM

    Finantsturgude professionaalile

    • Täiustatud riskijuhtimise süsteem
    • Lihtne ning mugav kasumi ja kahjumi optimeerimine
    • Investorid maksavad ainult siis, kui saavad kasumit

    Unikaalne investeerimisplatvorm RAMM aitab teil kopeerida tehinguid ja täielikult kontrollida kõiki võimalikke riske.

    Loe rohkem

RoboMarkets turuanalüütika

Fibonacci Retracements Analysis 22.06.2018 (BITCOIN, ETHEREUM)
As we can see in the H4 chart, BTCUSD is trading upwards; after the correction reached the retracement of 38.2%, the pair has started moving sideways.
The Euro found support. Overview for 22.06.2018
The main currency pair continues recovering on Friday; global risks are temporarily getting weaker.
Japanese Candlesticks Analysis 22.06.2018 (EURUSD, USDJPY)
As we can see in the H4 chart, after falling, EURUSD has formed another correction with several Shooting Star and Hanging Man reversal patterns at the top.

Majanduskalender

Täielik kalender
Loading...

Ettevõtte uudised

read rssUudistearhiiv
RoboMarkets: changes in trading conditions for the Turkish Lira instruments (Elections in Turkey)
Trading conditions for the TYR instruments will be changed due to the elections in Turkey.
RoboMarkets tutvustab võimalust kaubelda päris aktsiatega R Trader terminalis
Tõeliste Ameerika aktsiate ostmine ja müümine on nüüd saadaval R Trader terminalis.
Changes in trading schedule (Whit Monday in Germany)
Trading schedule will be changed due to the holiday in Germany.

Valuuta pakkumised

Valuuta
SümbolPakkumineKüsiLevik
AUDUSD0.743960.744010.5
GBPCHF1.309611.309842.3
GBPJPY145.828145.8411.3
GBPUSD1.326201.326301.0
EURCHF1.151381.151481.0
EURGBP0.879070.879160.9
EURJPY128.201128.2100.9
EURUSD1.165911.165940.3
NZDUSD0.691450.691540.9
USDCAD1.326951.327061.1
USDCHF0.987530.987580.5
USDJPY109.958109.9610.3
Metallid
SümbolPakkumineKüsiLevik
XAGUSD16.42616.4623.6
XAUUSD1269.771270.0023.0
CFD
SümbolPakkumineKüsiLevik
BRENT75.5975.645.0
WTI70.0470.106.0

Eksklusiivne turuanalüütika

  • Claws & Horns on sõltumatu organisatsioon, mis pakub maakleritele komplekti vajalike analüütiliste vahenditega.

  • FxWirePro™ on liider finantsanalüüsi ettevõtete seas, mis pakuvad reaalajas uuringuid FX osalejatest üle maailma.

Maakler mainekate auhindadega

RoboForex (CY) Ltd, esindatud RoboMarkets kaubamärgi poolt, on tunnustatud kõigi tunnustatud ekspertide poolt finantsteenuste sektoris.
Üle 200 000 kauplemiskonto.

  • Most Innovative
    Multi-Asset Broker
    2018
    London Forex Show
  • Best Investment
    Products
    2017
    London Forex Show
  • Best Retail
    Forex Broker
    2015
    Mena 15th Forex Show
  • The Best
    ECN Broker
    2015
    IAFT Awards
Liitu meiega nüüd
Küsi

Ei leidnud vajalikku teavet? Küsige oma küsimusi ja saate vastuseid veebis!

Liituge vestlusega
Või sisestage oma telefoninumber allpool olevas vormis ja me helistame teile kohe.
Helista tagasi
Küsi