Mitmekordse LKL meistri BC Žalgiris ametlik sponsor

Investeeri DE30-sse suurepärastel tingimustel

  • Spread Pro-Standard kontodel on ainult 0.7 pipsi.
  • Minimaalne lot ja minimaalne mahu samm – 0.1.
  • Komisjonitasu ECN-Pro kontol on 5 USD, Prime kontodel – ainult 4 USD.
Loe rohkem

Investeeri krüptovaluutadesse

  • Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin, ja Ripple CFD-d
  • 24/7 kauplemine
  • Kõikides terminalides
Loe rohkem

Aktsiatega kauplemine Euroopa maakleri juures

  • Komisjonitasu – alates 0.0045 USD aktsia kohta
  • Üle 11,700 kauplemisinstrumendi,
    sealhulgas Ameerika ettevõtete päris aktsiad
Investeeri

Prime kontod:eesrindlikud tingimused RoboMarkets klientidele

  • Turul täitmine
  • Minimaalne ostu- ja müüginoteeringu vahe alates 0 p.
  • Keskmine ostu- ja müüginoteeringu vahe (EURUSD) - 0,3 p.
Loe rohkem

0% komisjonitasu sinu konto sissemaksele

RoboMarkets katab kõik kulud: kui meie kliendid teevad sissemakse oma kontodele, on komisjonitasu alati 0%.

Loe rohkem

Arenenud investeeringud Euroopa maakleriga

RoboMarkets pakub mugavat keskkonda investeeringuteks: 2 mugavat platvormi, läbipaistvad tingimused, tuhanded kauplejad.

Investeeri

Kuidas luua kauplemisrobot kõigest 60 minutiga? Tasuta. Programmeerimisoskusi pole vaja.

Loe rohkem

Sendi kontod: kauplemine väikeste sissemaksetega

Optimaalne lahendus uute strateegiate või kauplemisrobotite testimiseks päris turutingimustel väikeste sissemaksetega.

Ava konto
 

Kontotüübid

Kõik kontotüübid
  • Esimene sissemakse
  • Täitmise tüüp
  • Spreadid
  • Instrumendid
  • Platvormid

Kauplemisplatvormid

  • Kõige populaarsem platvorm kauplemiseks Forex turul paljude informatiivsete materjalide, kauplemiserobotite ja näitajatega.

    • 3 tüüpi tellimuse täitmine
    • 9 ajaraami graafikutele
    • 50 integreeritud näitajat tehnilisele analüüsile
    • Erinevad tellimuse tüübid
  • Uusim versioon MetaTrader platvormist koos võimalusega valida tasakaalustamise ja riskide maandamise süsteeme.

    • 4 tüüpi tellimuse täitmine
    • Multivaluuta tester
    • Turusügavus
    • 6 tüüpi ootel tellimusi

RoboMarkets kauplemisplatvormid

  • RoboMarkets esitleb Mobiilikauplejat ja veebikauplejat, patenteeritud platvorme, paindlikumaid ja tipptasemel alternatiive arvutiekraani platvormidele.

    • Võimalus kaubelda brauseri kaudu mistahes iOS'il või Androidil põhineva mobiilseadmega.
    • Sama funktsionaalsus nagu arvutiekraani-platvormil.
    • Kontrolli oma positsioone kõikjal maailmas.
  • Multivara-platvorm koos kõrge funktsionaalsusega töövahenditega tehnilise analüüsi jaoks ja kiireimate finantsgraafikutega oma valdkonnas.

    • Üle 11700 aktsia, indeksi, FX ja ETFi.
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD.
    • Unikaalne kauplemisroboti looja, mis ei vaja programmeerimisoskusi.
Kauplemisplatvormide Keskus

Eksklusiivne kauplemisplatvormide

RoboForex esitleb MobiilTrader ja VeebiTrader, patenteeritud platvorme, paindlikumad ja tipptasemel alternatiivid desktop platvormidele.

Download on the App Store Get it on Google Play

Sinu vahendite turvalisus

RoboMarkets järgib Euroopa Liidu seadusandlust ja vastab esitatud nõudmistele, et muuta meiega kauplemine Teile turvaliseks.

Alusta Kauplemist Nüüd
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

8 Varaklassi

Saa ligipääs suurimatele maailma finantsturgudele RoboMarkets kontode ja platvormi abiga.

  • Forex

    RoboMarkets pakub usaldusväärset ja läbipaistvat juurdepääsu kauplemiseks rohkem kui 40 valuutapaariga.

    Forex omadused
    • Institutsionaalne ostu- ja müüginoteeringu vahe alates 0 punktist.
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Kiireim võimalik täitmine
    Loe lähemalt
  • Aktsiad

    Üle 11700 Ameerika, Šveitsi ja Saksamaa aktsia saadaval R Trader platvormil.

    Aktsiate omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Tasuta otsevõrgust värskendatud andmed börsilt
    Loe lähemalt
  • Indeksid

    Indeksit võetakse sageli kui aktsiaportfelli, mis esindab teatud turgu või turusektorit.

    Indeksite omadused
    • Kitsas ostu- ja müüginoteeringu vahe ilma märkimiseta
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Üle 10 instrumendi
    Loe lähemalt
  • ETFid

    Liitu ETF kauplemisega, kus hallatavate varade väärtus on rohkem kui 3 triljonit USD.

    ETF omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Korporatiivsed sündmused toetatud ja käideldud automaatselt
    Loe lähemalt
  • Pehmed kaubad

    Proovige ETFidega kauplemist börsil pehmete kaupadega nagu kakao, mais, kohvi, soja, suhkur, puuvili või nisu.

    Pehmete kaupade omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Üle 100 instrumendi
    Loe lähemalt
  • Energiatooted

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega energiatoodetele nagu maagaas, nafta, kütteõli, ja etanool.

    Energiatoodete omadused
    • Madalad ostu- ja müüginoteeringu vahed
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Suurepärane valik päevasiseseks kauplemiseks
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Read more
  • Metallid

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega väärismetallidega, sh kuld, hõbe, pallaadium, plaatina, samuti Kuld/USD ja Hõbe/USD paarid.

    Metallide omadused
    • Võimalus riskide maandamiseks poliitilise ebastabiilsuse ja dollari nõrkuse vastu
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Read more
  • Krüptovaluutad

    Populaarsete krüptovaluutade CFD-dega kauplemine nagu Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin ja Ripple.

    Krüptovaluuta omadused
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader platvormid
    • 7 krüptovaluutat on saadaval
    • Finantsvõimendus kuni 1:2
    • 24/7 kauplemine
    Loe lähemalt

Kui meie kliendid teevad sissemakse oma kauplemiskontole, ei võeta komisjonitasu, sest RoboMarkets katab kõiki sissemaksekulud. Valida maksesüsteem lähtuvalt teie mugavusest, mitte vastavalt kulutasuvusele.

Pealegi, RoboMarkets pakub oma klientidele raha väljamakset ilma komisjonitasuta kaks korda kuus.

  • Väljamaksetaotlus töödeldakse vähem kui 1 minutiga
  • Süsteem töötab 24/7
  • Lihtne, usaldusväärne ja kiire

Üle 20 võimaluse sissemakseks

Investeeri Forex turul

  •  

    Lihtsateks lühiajalisteks investeeringuteks

    • 1000 kauplejat, kelle vahel valida
    • Üksikasjalik statistika kaupleja kauplemistulemustest
    • Võimalus tühistada liitumine iga hetk

    CopyFX platvorm loodi nende kauplejate jaoks, kes otsivad lihtsat ja mugavat viisi, kuidas investeerida raha.

    Loe rohkem
  •  

    Finantsturgude professionaalile

    • Täiustatud riskijuhtimise süsteem
    • Lihtne ning mugav kasumi ja kahjumi optimeerimine
    • Investorid maksavad ainult siis, kui saavad kasumit

    Unikaalne investeerimisplatvorm RAMM aitab teil kopeerida tehinguid ja täielikult kontrollida kõiki võimalikke riske.

    Loe rohkem

RoboMarkets turuanalüütika

The Pound fell to the lows it reached early in the year. Overview for 22.05.2019
On Wednesday, GBPUSD retreated towards the low it reached on January 4th; investors continue selling the pair.
The Euro can’t overcome the pressure. Overview for 22.05.2019
The major currency pair remains weak on Wednesday; probably, it may update May’s lows.
Ichimoku Cloud Analysis 22.05.2019 (AUDUSD, NZDUSD, USDCAD)
In case of AUDUSD and NZDUSD, the descending tendency continues and is expected to dominate in the nearest future, while the USDCAD situation remains rather unclear.

Majanduskalender

Täielik kalender
Loading...

Ettevõtte uudised

read rssUudistearhiiv
RoboMarkets sai BMW M Motorspordi ametlikus sponsoriks
2019. aastal võistleb DTM hooajal, üks BMW sõitjatest uhiuue võidusõiduautoga, millel on RoboMarketsi brändi välimus.
RoboMarkets parandab kauplemistingimusi demo kontodele
Alates 27. maist 2019. aasta muudetakse kauplemistingimusi MetaTrader 4/5-põhistele demo kontodele.
RoboMarkets lisab uued funktsioonid WebTrader ja MobileTrader terminalidele
Kasuta WebTraderi ja MobileTraderi uusi omadusi

Valuuta pakkumised

Valuuta
SümbolPakkumineKüsiLevik
AUDUSD0.688670.688690.2
GBPCHF1.277681.277811.3
GBPJPY139.728139.7360.8
GBPUSD1.267161.267230.7
EURCHF1.125521.125570.5
EURGBP0.880870.880930.6
EURJPY123.091123.0950.4
EURUSD1.116281.116280
NZDUSD0.64990.649950.5
USDCAD1.342671.342720.5
USDCHF1.00831.008330.3
USDJPY110.268110.2710.3
Metallid
SümbolPakkumineKüsiLevik
XAGUSD14.45314.4570.4
XAUUSD1273.881274.0113
CFD
SümbolPakkumineKüsiLevik
BRENT71.0271.053
WTI61.3161.343

Eksklusiivne turuanalüütika

  • Claws & Horns on sõltumatu organisatsioon, mis pakub maakleritele komplekti vajalike analüütiliste vahenditega.

  • FxWirePro™ on liider finantsanalüüsi ettevõtete seas, mis pakuvad reaalajas uuringuid FX osalejatest üle maailma.

Maakler mainekate auhindadega

RoboForex (CY) Ltd, esindatud RoboMarkets kaubamärgi poolt, on tunnustatud kõigi tunnustatud ekspertide poolt finantsteenuste sektoris.
Üle 200 000 kauplemiskonto.

 
  • Leading Mobile
    Trading Broker
    2018
    Manchester Investor Show
  • Best Stocks
    Trading Broker
    2018
    London Investor Show
  • Safest
    European Broker
    2018
    Global Brands Magazine
  • Best
    MT5 Broker
    2018
    UK Forex Awards
  • Best
    Crypto Broker
    2018
    Global Brands Magazine
  • Most Innovative
    Multi-Asset Broker
    2018
    London Forex Show
  • Best Investment
    Products
    2017
    London Forex Show
Liitu meiega nüüd