Eripakkumineturuspetsialistidele

Kauple ECN kontodel, mille võimendus on kuni 1:500*, spreadid alates 0 punktist ja minimaalne sissemakse on 100 USD kuni 2020. aasta lõpuni!

Alusta kauplemist

* - Saadaval ainult professionaalsetele klientidele.

Ainult kuni 2020. aasta lõpuni -Erilised kauplemistingimused Prime kontodel!

  • Minimaalne sissemakse: 5,000 USD 100 USD asemel.
  • Finantsvõimendus: kuni 1:300*.
  • Spread: alates 0 pipsist.
Alusta kauplemist

* - Saadaval ainult professionaalsetele klientidele.

Kauple 3,000+ US aktsiaga ilma komisjonitasuta R Traderis

  • Pole komisjonitasu aktsia kohta
  • Pole finantseerimise (üleöö) tasu
  • Pole limiiti tellimuste arvule
Investeeri Aktsiatesse Kohe

Ametlik partner BMW M Motorsport

Püüa oma soovitud eesmärke koos meiega!

Alusta kauplemist

Investeeri Indeksitesse eriliste tingimustega

  • Spread DE30 indeksile alates 0 pipsi.
  • Komisjonitasu on alates 4 USD kauplemismahult 1 miljon USD.
  • Minimaalne lot ja samm on 0.01.
Loe rohkem

Investeeri krüptovaluutadesse

  • Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin, ja Ripple CFD-d
  • 24/7 kauplemine
  • Kõikides terminalides
Loe rohkem

0% komisjonitasu sinu konto sissemaksele

RoboMarkets katab kõik kulud: kui meie kliendid teevad sissemakse oma kontodele, on komisjonitasu alati 0%.

Loe rohkem

Arenenud investeeringud Euroopa maakleriga

RoboMarkets pakub mugavat keskkonda investeeringuteks: 2 mugavat platvormi, läbipaistvad tingimused, tuhanded kauplejad.

Investeeri

Kuidas luua kauplemisrobot kõigest 60 minutiga? Tasuta. Programmeerimisoskusi pole vaja.

Loe rohkem

Sendi kontod: kauplemine väikeste sissemaksetega

Optimaalne lahendus uute strateegiate või kauplemisrobotite testimiseks päris turutingimustel väikeste sissemaksetega.

Ava konto
 

Kontotüübid

Kõik kontotüübid

Kauplemisplatvormid

  • Kõige populaarsem platvorm kauplemiseks Forex turul paljude informatiivsete materjalide, kauplemiserobotite ja näitajatega.

    • 3 tüüpi tellimuse täitmine
    • 9 ajaraami graafikutele
    • 50 integreeritud näitajat tehnilisele analüüsile
    • Erinevad tellimuse tüübid
  • Uusim versioon MetaTrader platvormist koos võimalusega valida tasakaalustamise ja riskide maandamise süsteeme.

    • 4 tüüpi tellimuse täitmine
    • Multivaluuta tester
    • Turusügavus
    • 6 tüüpi ootel tellimusi

RoboMarkets kauplemisplatvormid

  • RoboMarkets esitleb Mobiilikauplejat ja veebikauplejat, patenteeritud platvorme, paindlikumaid ja tipptasemel alternatiive arvutiekraani platvormidele.

    • Võimalus kaubelda brauseri kaudu mistahes iOS'il või Androidil põhineva mobiilseadmega.
    • Sama funktsionaalsus nagu arvutiekraani-platvormil.
    • Kontrolli oma positsioone kõikjal maailmas.
  • Multivara-platvorm koos kõrge funktsionaalsusega töövahenditega tehnilise analüüsi jaoks ja kiireimate finantsgraafikutega oma valdkonnas.

    • Üle 12000 aktsia, indeksi, FX ja ETFi.
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD.
    • Unikaalne kauplemisroboti looja, mis ei vaja programmeerimisoskusi.
Kauplemisplatvormide Keskus

Eksklusiivne kauplemisplatvormide

RoboForex esitleb MobiilTrader ja VeebiTrader, patenteeritud platvorme, paindlikumad ja tipptasemel alternatiivid desktop platvormidele.

Download on the App Store Get it on Google Play

Sinu vahendite turvalisus

RoboMarkets järgib Euroopa Liidu seadusandlust ja vastab tegelikele tingimustele tagamaks teile turvalise kauplemise meie juures.

Alusta Kauplemist Nüüd
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

8 Varaklassi

Saa ligipääs suurimatele maailma finantsturgudele RoboMarkets kontode ja platvormi abiga.

  • Forex

    RoboMarkets pakub usaldusväärset ja läbipaistvat juurdepääsu kauplemiseks rohkem kui 40 valuutapaariga.

    Forex omadused
    • Institutsionaalne ostu- ja müüginoteeringu vahe alates 0 punktist.
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Kiireim võimalik täitmine
    Loe lähemalt
  • Aktsiad

    Investeeringud päris USA aktsiatesse ja aktsiate CFD-desse läbi ühe kõige usaldusväärsema platvormi oma valdkonnas.

    Aktsiate omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Tasuta otsevõrgust värskendatud andmed börsilt
    Loe lähemalt
  • Indeksid

    Indeksit võetakse sageli kui aktsiaportfelli, mis esindab teatud turgu või turusektorit.

    Indeksite omadused
    • Kitsas ostu- ja müüginoteeringu vahe ilma märkimiseta
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Üle 10 instrumendi
    Loe lähemalt
  • ETFid

    Liitu ETF kauplemisega, kus hallatavate varade väärtus on rohkem kui 3 triljonit USD.

    ETF omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Korporatiivsed sündmused toetatud ja käideldud automaatselt
    Loe lähemalt
  • Pehmed kaubad

    Proovige ETFidega kauplemist börsil pehmete kaupadega nagu kakao, mais, kohvi, soja, suhkur, puuvili või nisu.

    Pehmete kaupade omadused
    • Minimaalne sissemakse on 100 USD
    • R Trader platvorm
    • Üle 100 instrumendi
    Loe lähemalt
  • Energiatooted

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega energiatoodetele nagu maagaas, nafta, kütteõli, ja etanool.

    Energiatoodete omadused
    • Madalad ostu- ja müüginoteeringu vahed
    • MetaTrader4 ja R Trader platvormid
    • Suurepärane valik päevasiseseks kauplemiseks
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Read more
  • Metallid

    Proovige kauplemist CFD ja ETFidega väärismetallidega, sh kuld, hõbe, pallaadium, plaatina, samuti Kuld/USD ja Hõbe/USD paarid.

    Metallide omadused
    • Võimalus riskide maandamiseks poliitilise ebastabiilsuse ja dollari nõrkuse vastu
    • MetaTrader4, MetaTrader5 ja R Trader platvormid
    • Minimaalsel sissemaksel - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Read more
  • Krüptovaluutad

    Populaarsete krüptovaluutade CFD-dega kauplemine nagu Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin ja Ripple.

    Krüptovaluuta omadused
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader platvormid
    • Üle 10 krüptovaluutat on saadaval
    • Finantsvõimendus kuni 1:2
    • 24/7 kauplemine
    Loe lähemalt

Kui meie kliendid teevad sissemakse oma kauplemiskontole, ei võeta komisjonitasu, sest RoboMarkets katab kõiki sissemaksekulud. Valida maksesüsteem lähtuvalt teie mugavusest, mitte vastavalt kulutasuvusele.

Pealegi, RoboMarkets pakub oma klientidele raha väljamakset ilma komisjonitasuta kaks korda kuus.

  • Väljamaksetaotlus töödeldakse vähem kui 1 minutiga
  • Süsteem töötab 24/7
  • Lihtne, usaldusväärne ja kiire

Üle 20 võimaluse sissemakseks

Investeeri Forex turul

  •  

    Lihtsateks lühiajalisteks investeeringuteks

    • 1000 kauplejat, kelle vahel valida
    • Üksikasjalik statistika kaupleja kauplemistulemustest
    • Võimalus tühistada liitumine iga hetk

    CopyFX platvorm loodi nende kauplejate jaoks, kes otsivad lihtsat ja mugavat viisi, kuidas investeerida raha.

    Loe rohkem

RoboMarkets turuanalüütika

Japanese Candlesticks Analysis 03.12.2020 (GOLD, NZDUSD, GBPUSD)
GOLD keeps correcting in a downtrend; NZDUSD getting ready to renew the highs, GBPUSD is done pulling back and keeps developing the ascending dynamics.
Murrey Math Lines 03.12.2020 (USDCHF, GOLD)
USDCHF quotations are nearing the oversold area, Gold might stop correcting at 3/8.
Fibonacci Retracements Analysis 02.12.2020 (GBPUSD, EURJPY)
GBPUSD is close to a long-term high and can renew it, EURJPY quotations are growing confidently to the high of 127.07.

Majanduskalender

Täielik kalender
Loading...

Ettevõtte uudised

read rssUudistearhiiv
RoboMarkets sai finantssektori mainekad auhinnad
Ettevõte on võitnud korraga mitu auhinda oma valdkonna pädevatelt ekspertidelt.
RoboMarkets: muutused kauplemise ajakavas (Tänupüha USA-s)
Mitmete instrumentidega kauplemise ajakava muudetakse USA Tänupüha tõttu.
USA presidendivalimistest tingitud volatiilsuse võimalik suurenemine
USA presidendivalimiste ajal võib likviidsus ja volatiilsus järsult kõikuda.

Valuuta pakkumised

Valuuta
SümbolPakkumineKüsiLevik
AUDUSD0.741810.741840.3
GBPCHF1.197891.198041.5
GBPJPY139.75139.7590.9
GBPUSD1.340041.340110.7
EURCHF1.082681.082730.5
EURGBP0.903750.903780.3
EURJPY126.304126.3080.4
EURUSD1.211111.211110
NZDUSD0.705740.705820.8
USDCAD1.293371.293420.5
USDCHF0.893940.893980.4
USDJPY104.287104.290.3
Metallid
SümbolPakkumineKüsiLevik
XAGUSD24.10124.1131.2
XAUUSD1837.761837.9418
CFD
SümbolPakkumineKüsiLevik
BRENT48.0648.093
WTI45.1445.173

Eksklusiivne turuanalüütika

  • Claws & Horns on sõltumatu organisatsioon, mis pakub maakleritele komplekti vajalike analüütiliste vahenditega.

  • FxWirePro™ on liider finantsanalüüsi ettevõtete seas, mis pakuvad reaalajas uuringuid FX osalejatest üle maailma.

Tunnustatud mainekate auhindadega

Tunnustatud enamuse Finantsturgude valdkonna tunnustatud ekspertide poolt.

Üle 200,000 Kauplemiskonto.

  • Best ECN Broker (Europe)

    2020
    Global Brands
    Magazine Awards
  • Most Innovative Trading Platform (MT5) (Europe)

    2020
    Global Banking
    & Finance Awards
  • Best Indices
    Broker

    2020
    International Business
    Magazine Awards
  • Most Trusted
    European Broker

    2020
    Global Forex Awards Retail
  • Best
    Global Stocks Broker

    2020
    Global Forex Awards B2B
  • Safest
    European Broker

    2020
    London Trader Show Awards
  • Best
    Trading Execution

    2019
    Professional Trader Award