Hooaja avamine
Pronks "Kreeka Offroadil"

2019. aasta hooaeg algas Roman Starikovichi ja Bert Heskesile võistlusega "Kreeka Offroadil" Lääne-Makedoonia rallirajal. "Autolife" ületas Kreeka teede kõik raskused ja ületas lõpujoone kolmandana.

Uus peatükk "Autolife" ajaloos

See aasta on kriitilise tähtsusega "Autolife" ajaloos ja sõitjate elus. Nad alustasid aastat uue autoga Toyota Hilux Overdrive, mille nad nimetasid "Vägevaks Kimalaseks". Meeskond valmistub uuteks rahvusvahelisteks võistlusteks ja "Dakar-2020" ralliks.

Oleme uhked, et meie logo on "Vägeva Kimalase" küljel, purustades uusi rekordeid ja toetame "Autolife" meeskonda ka edaspidi uute võitude saavutamisel.

RoboMarkets on edasi liikumise sponsor

Nagu RoboMarketsi meeskond ei karda ka Autolife keeruliste väljakutsete seadmist ja nende püüdmist iga hinna eest. Lisaks "Dakarile" plaanivad võidusõitjad osaleda "Siiditee rallil", "Africa Eco võidusõidu", "Abu Dhabi kõrbe väljakutsel", samuti võistelda Kasahstanis, Kreekas, Hispaanias ja Küprosel.

RoboMarkets juhib ühtlast teed vallutamata tippude suunas ja me oleme alati valmis toetama neid, kes on oma eesmärkide saavutamisel sama püsivad kui meie.
map