Turvalisus

RoboMarkets Ltd ei ole ainult teenuste pakkuja finantssektoris, kuid tagab ka privaatsuse ja iga kliendi vahendite täieliku turvalisuse. See poliitika kehtib mitte ainult olemasolevatele klientidele, vaid ka mineviku ja tulevastele klientidele.

Isikuandmed

Mis tahes informatsioon Teie tegevustest, mille on kogunud meie eksperdid, kasutatakse ainult eesmärgiga tõsta teenuse kvaliteeti, pakkuda õigeaegselt Teile teavet RoboMarkets Ltd uutest teenustest ja toodetest, hinnata teie finantsvõimalusi ja vajadusi, ning samuti töödelda tehinguid.

Millist teavet me kasutame

  • Andmed mida esitate taotluse ja muude dokumentidega (eesnimi, teine nimi, perekonnanimi, aadress, e-post, sünniaeg, kutseala, Teie sissetulekud ja vara)
  • Teave Teie tehingutest RoboMarkets Ltd partneriga ja meiega ja samuti teave, mida me oleme vahendanud, nagu näiteks kontode saldod, meie vastused Teie küsimustele, Teie kauplemise tegevused.
  • Informatsioon sissetulevatest häiretest, teated, uudised ja tellimused.
  • ID teavet kasutatakse teie tuvastamiseks (passi või juhiluba ning krediidiinfo, aadressi ja muud-elukoharegistrid ning muudest mitte-RoboMarkets Ltd allikatest)

Need andmed on vajalikud teie ja meie maine kaitsmiseks ja rahapesu vältimiseks.

Küpsised

Küpsised on failid, mis sisaldavad teavet, mida veebilehed kasutavad liikluse registreerimiseks (külastajate arv). See teave veebilehe serverist salvestatakse ajutiselt arvuti kõvakettale või mobiilseadmele siis, kui külastate esimest korda veebilehte ja seejärel see võimaldab veebilehel teie brauserit ära tunda.

Küpsised sisaldavad tavaliselt anonüümset teavet, nagu kordumatu ID-koodi, mis on loodud juhuslikult. Küpsised jätavad meelde teie valitud riigi ja keele-eelistusi. Kõik saadud informatsioon on konfidentsiaalne ja ei ole otse seotud kliendiga.

RoboMarkets Ltd kasutab küpsiseid määratlemiseks, millised teenused on kõige huvitavamad teenused oma klientidele ning mõõdab külastajate tegevust ettevõtte kodulehel. Kasutades küpsiseid, tuvastame samuti taotletud reklaami ja ka hindame potentsiaalsete klientide kaasamise vahendite populaarsust.

Meie kodulehel teenuste kasutamisel nõustute küpsiste kasutamisega. Kõik interneti brauserid võimaldavad muuta küpsiste seadeid. Saate keelata või blokeerida küpsisefaile, kuigi mõned neist on meie kodulehel nõuetekohaseks toimimiseks vajalikud.

Turvameetmed

RoboMarkets Ltd kasutab arenenud (SSL) ühenduste tehnoloogiat Teie informatsiooni kaitsmiseks, mida olete meiega jaganud. SSL tehnoloogia tagab usaldusväärsete andmete kaitse kolmandate isikute eest. Me arendame pidevalt oma turvatehnoloogia süsteeme sissetungimise vältimiseks.

Teabe edastamine Partneri Ettevõttele

Me võime jagada konfidentsiaalset teavet meie eespool nimetatud äripartneritega teenuse kvaliteedi tõstmiseks ja klientide teavitamiseks RoboMarkets Ltd uutest teenustest. Partnerite loetelu hõlmab ettevõtteid, mida me omame või haldame.

Teabe edastamine kolmandatele isikutele

Ei ole võimalik, et kolmandad isikud saavad infot meie klientidest privaatsuseeskirjades kirjeldatud reeglite kohaselt. Kolmandad isikud võivad saada juurdepääsu teabele ainult siis, kui nad on RoboMarkets Ltd kauplemispartnerid. Kui ettevõte aitab meil pakkuda klientidele kvaliteetset teenust, kuid ei ole meie partner, siis saab ta kasutada ainult seda informatsiooni, mis on vajalik kõrge teenuste kvaliteedi tagamiseks.

Teave võib olla avalikustatud üksnes teie taotluse põhjal või teie nõusolekul. Pidage meeles, et RoboMarkets Ltd hindab oma mainet liiga palju selleks, et müüa teie konfidentsiaalset teavet.

Teabe edastamine juhtorganitele

Erandjuhtudel võib RoboMarkets Ltd avaldada informatsiooni kolmandatele isikutele, kui sellist avalikustamist nõuab seadus või muu regulatsioon. Näiteks kui peame avaldama isikuandmeid vastavalt kohtu määrustele või ametlikele järelepärimistele, ning samuti meie õiguste ja vara kaitseks.

Informatsiooni andmisest keeldumine

Teil on õigus keelduda meie ekpertide poolt nõutud informatsiooni andmisest. Sellisel juhul me ei saa aga anda teile täielikku toetust ja tagada kvaliteetset teenus Teie kontode jaoks, kuna peame tegema kindlaks, et kõik sisestatud andmed on absoluutselt täpsed ja peame teavitama teid aegsasti oma andmete muutumisest.

Juhised kuidas loobuda

Te võite loobuda RoboMarkets Ltd e-turundusest, järgides juhiseid mida e-kirjad sisaldavad. Erand kehtib sõnumitele mis on seotud maksete tegemisega ja RoboMarkets Ltd viimastest teenustest informatsiooni kohta, millest Teie ei saa loobuda. E-posti abil saate saata meile oma taotlused seoses turundusmaterjalidega ja teil on õigus edastada need materjalid kolmandatele isikutele turunduslikel eesmärkidel.

Küsi

Ei leidnud vajalikku teavet? Küsige oma küsimusi ja saate vastuseid veebis!

Liituge vestlusega
Või sisestage oma telefoninumber allpool olevas vormis ja me helistame teile kohe.
Helista tagasi
Küsi