Kuidas saada RoboMarketsi professionaalseks kliendiks?

Professionaalseks kliendiks saamiseks peab sul olema asjakohane kogemus, teadmised ja pädevus, mis on vajalik iseseisvaks investeerimisotsuste tegemiseks ja nende otsustega kaasnevate riskide täpseks hindamiseks.

Soorita kvalifikatsioonitesti

Professionaalseks kliendiks saamiseks pead saatma uuesti kategooriate määramise taotluse ja läbima oma Liikmete Alas kvalifikatsioonitesti.

Kvalifikatsioonitesti edukaks sooritamiseks pead vastama vähemalt kahele allolevast kriteeriumist:
  • Sinu finantsinstrumentide portfelli, mis sisaldab nii sularahahoiuseid kui ka finantsinstrumente, suurus ületab 500 000 EUR.
  • Oled viimase nelja (4) kvartali jooksul teinud asjaomasel turul suuri tehinguid keskmise sagedusega 10 (kümme) kvartalis.
  • Oled töötanud või töötad finantssektoris vähemalt ühe (1) aasta erialasel ametikohal, mis eeldab teadmisi tehingute tegemisest või pakutavate teenuste kasutamisest.

Meie spetsialistid võtavad sinuga ühendust

Sinu taotlus vaadatakse üle niipea kui võimalik. Võime sinuga ühendust võtta, et nõuda täiendavaid dokumente või kohe pärast sinu taotluse menetlemist.

Kvalifikatsioonitesti sooritamiseks vajalikud dokumendid:
  • Sinu vahendite mahu kinnitus: pangaväljavõtted, panga kiri krediidijäägi kohta, maaklerikontod, deposiidi kontode väljavõtted (näiteks fondide varad, kassaväljavõtted või muud konto väljavõtted), muude finantsasutuste aruanded.
  • Kauplemiskogemuse kinnitus: panga- või maaklerikonto väljavõtted (näiteks sinu kauplemiskonto ajalugu mis tahes Forex maakleri juures), sertifikaat, mis kinnitab sinu kauplemismahte või sarnased dokumendid.
  • Kinnitus oma finantskogemuse kohta: CV, iseloomustused/viide tööandjalt, dokumendid pikemate seminaride, praktika ja finantskoolituse kohta (mis tõendab enam kui 12 kuu pikkust kogemust finantsvaldkonna ametikohal), LinkedIn, Xingi profiili link jne.

Täieliku loetelu dokumentidest, mis on vajalikud ümberkategoriseerimise menetluse läbimiseks, saab esitada taotluse korral.