Millised Täitmise Reeglid Aktsiatele on platvormis olemas?

 1. Stop või Limiit tellimused muutuvad peale loomist aktiivseks. Ainult aktiivseid tellimusi saab uuendada/tühistada kaupemisaja sees. Kõik aktiivsed tellimused on leitavad "Aktiivsed Tellimused" vahelehel konto ülevaates kliendi platvormis.

 2. Kõik muud, mis vastavad ühele allpool toodud tingimusele, muutuvad staatusega "Täitmisel"

  2.1 Turu tellimus sisestatud;
  2.2 Stop Kahjum, Võta Kasum, Stop Välja tellimused loomisel;
  2.3 Stop, Limiit tellimuse taotletud hind käivitatud.

 3. Kõik tellimused staatusega "Täitmisel" on leitavad Aktiivsed Telimused vahelehel konto ülevaates kliendi kauplemisplatvormis kuni staatus muudetakse süsteemi poolt "täidetud" või "tagasi lükatud".

 4. Kõik tellimused staatusega "Täitmisel" tühistatakse süsteemi poolt automaatselt iga päeva lõpus.

 5. Kui tellimus on täidetud avatakse või suletakse vastav Tehing Täidetud tellimuse hinnaga ja tellimuse staatuseks saab "täidetud".

 6. Kui tellimus on kasutaja poolt tühistatud või süsteemi poolt tagasi lükatud, muudetakse tellimuse staatuseks vastavalt "tühistatud" või "tagasi lükatud".

 7. Kõik "täidetud", "tühistatud" ja "tagasi lükatud" tellimused on leitavad Kauplemise Mustandid vahelehel konto ülevaates kliendi kauplemisplatvormis.

 8. Kõik tellimused täidetakse ainult instrumentide kaupemisaja sees. Tellimuse haldamine enne ja pärast kauplemissessiooni: asetage ja muutke Võta Kasum, Stop Kahjum, Limiit ja Stop isegi kui turg on suletud. Need teostatakse pärast kauplemissessiooni algust.

 9. Komisjonitasu, mis on saadud Täidetud tellimuselt suureneb vastava tehingu komisjonitasu iga kord kui tehing avatakse ja suletakse.

 10. Juhul kui Konto Marginaali Tase on väiksem või võrdne Stop Välja Tasemega, saadab süsteem välja Stop Välja tellimuse(d) sulgemaks kõik avatud tehingud. Juhul kui Stop Välja tellimus on tühistatud täitmiskoha poolt ja konto marginaali Tase on ikka väiksem või võrdne Stop Välja tasemega, saadab süsteem uuesti välja Stop Välja tellimuse(d).

 11. Stop Kahjum, Võta Kasum, Stop Välja või Turul tellimused, mis sulgevad tehingu staatusega "Täitmisel" muudavad vastava tehingu staatuseks "sulgemisel". Kui vastav tehing on "täidetud", muutub tehingu staatuseks "suletud". Juhul kui vastav tehing n tagasi lükatud, muutub tehingu staatuseks uuesti "avatud".

 12. Kõik "avatud", "sulgemisel" ja "suletud" tehingud on näidatud Positsioonid vahelehel konto ülevaates kliendi kauplemisplatvormis.

 13. Päeva lõpus, serveri aja järgi, konverteeritakse kõik suletud tehingud konto valuutaks ja muutuvad tehinguteks kliendi kauplemisplatvormil.

 14. Kõik tehingud koos bilansitehingutega (Sissemakse/Väljamakse) ja sularaha dividendid Aktsiatega kauplemisega puhul on leitavad kliendi kauplemisplatvormi konto ülevaates Ajalugu vahelehel.

 15. RoboMarkets tugineb hindade ja saadaval olevate mahtude osas kolmandate isikute täitmiskohtadele, seega sõltub kliendi tellimuste täitmine hinnastja likviidsuse olemasolust täitmiskohtades. Kuigi RoboMarkets täidab kõik kliendi tellimused, jätab ta endale õiguse keelduda mis tahes tellimuse täitmisest või tellimuse võib tagasi lükata täitmiskoht.

 16. Tellimused, mis on saadetud avamisaja lähedal: Pange tähele, et kauplemissessiooni alguses võivad turud olla eriti volatiilsed: hinnad ja kättesaadavad mahud muutuvad tihti kiiresti ning erinevate turgude andmevood võivad olla aeglased või ajutiselt kättesaamatud. RoboMarkets ei saa garanteerida, et kauplemissessiooni avamise lähedal saadetud tellimused saavad parimat näidatud hinna. Võib-olla soovite kaaluda kasutada limiiti tellimuste avamisel, kuigi kasutada tuleks turu tellimusi kui soovite, et suuremat kindlust, et tellimus täidetakse. Juhul kui Võta Kasum ja Stop Kahjum tellimused lükatakse tagasi eemaldatakse Võta Kasum ja Stop Kahjum tasemed.