Mis on CopyFX ja kuidas sellega investeerida?

CopyFX on sotsiaalne kauplemisplatvorm, kus saad investeerimist alustada tipp-kauplejate strateegiate kopeerimisega või jagada oma kauplemiskogemust teiste klientidega. Selle investeerimisviisi valimisel saad hallata ka oma riske.

Meie investeerimisplatvormiga töötamise alustamiseks pead registreerimisprotseduuri lõpule viima ja tegema oma esimese sissemakse. Pärast seda saad kasutada kõiki võimalusi, mida platvorm pakub: kasutada tellijate ligimeelitamiseks oma kauplemisstrateegiaid või valida mõni muu kaupleja, kelle strateegiaid kopeerida.

Parimad CopyFX kauplejad*

     
KauplejaKasumlikkusMaksimaalne
vähenemine
Päevi
kaubeldud
 
SkyTradeZ - SkyTradeZ11,488.39 USD-34.93%17Investeeri
STSAG - EQUILIBRIUM5,615.09 USD-21.69%242Investeeri
Tmr183,030.29 USD-49.74%42Investeeri
Synergy2,906.47 USD-7.00%54Investeeri
AndrewFX - Trady Trader2,792.12 USD-54.56%123Investeeri

* — andmed seisuga 24.07.2018.

Kolm sammu investeerimise alustamiseks:

 •  

  Registreeru

  Vii lõpule Liikmete Ala ja investeerimiskonto registreerimisprotseduur. Tehingute kopeerimise alustamiseks vajad MT4 kontot.

 •  

  Vali investeeringu summa

  Rahasumma, mille soovid investeerida, saab sisse maksta kasutades ühte olemasolevat maksesüsteemi. Minimaalne investeering on 100 USD.

 •  

  Alusta tööd

  Platvorm võimaldab sul tehinguid kopeerida või pakkuda teistele strateegiaid nende kopeerimiseks. Kõik, mida pead tegema, on valima, kuidas soovid oma raha investeerida.

Sinu vahendite turvalisus

RoboMarkets j├Ąrgib Euroopa Liidu seadusandlust ja vastab tegelikele tingimustele tagamaks teile turvalise kauplemise meie juures.

KKK

Kui otsid kohti, kus raha investeerida, võib CopyFX sotsiaalse kauplemise platvorm olla üks neist. See on investoritele mõeldud platvorm, kus nad saavad kogenumate kauplejate tehinguid kopeerida ja sellest kasu saada. Mis puutub kauplejatesse - nad saavad meelitada liitujaid enda kopeerimiseks ja teenida oma kogemuste eest, saades edukate tehingute eest vahendustasu või protsenti.

CopyFX-iga saad kaubelda investorite jaoks mõeldud järgmiste platvormide kaudu: professionaalne lauaarvuti terminal MetaTrader 4.

Võid valida ühe järgmistest rollidest:

Kaupleja Oled kogenud kaupleja ja soovid oma teadmisi jagada. CopyFX-is jätkad kauplemist nii, nagu seni ja saad liitunud investorite pealt vahendustasu/protsenti oma edukate tehingute eest.

Investor Otsid, kuhu raha investeerida. Investeerimisplatvormil CopyFX saad kopeerida teiste kauplejate tehinguid oma kontole ja maksta neile ainult edukate tehingute eest.

Saad töötada CopyFX sotsiaalse kauplemise platvormil järgmistel kontotüüpidel: ProCent, Pro, ECN, Prime, Pro-Affiliate, ECN Affiliate ja Cent Affiliate.

Võid oma raha CopyFX-ist igal ajal välja võtta, kasutades ühte saadaolevatest maksesüsteemidest.