Kuidas saada investoriks CopyFX-iga?

Nõutud on mitmed sammud:

Meie investeerimisplatvormiga töötamise alustamiseks peate täitma registreerumisprotseduuri ja tegema oma esimese sissemakse. Peale seda saate ligipääsu kõikidele võimalustele, mida platvorm pakub: kasutada oma enda kauplemisstrateegiaid registreerujate meelitamiseks või valida välja mõni teine Kaupleja, kelle tehinguid kopeerida. Registreerumise seadistuste laiendatud funktsionaalsus lubab teil saada kasu mõlemast neist võimalusest sõltumata sellest kumba eelistate.

Parimad CopyFX Kauplejad*

     

* — seisuga {date}.

Kolm sammu investeerimise alustamiseks:

 •  

  Registreeru

  Täida registreerumise protseduur Liikmete Alas ja investeerimiskontole. Tehingute kopeerimise alustamiseks on teil vaja Investori konto, registreerujate meelitamiseks — Kaupleja kontot.

 •  

  Vali investeerimiskonto

  Rahasumma, mida soovite investeerida on võimalik sisse maksta kasutades ühte saadaval olevast 20-nest maksesüsteemist. Minimaalne investeering on 100 USD.

 •  

  Alusta töötamist

  Platvorm lubab kopeerida tehinguid või pakkuda oma strateegiaid teistele kopeerimiseks. Kõik, mida peate tegema on valida kuidas soovite oma vahendeid investeerida.

Sinu vahendite turvalisus

RoboMarkets jÀrgib Euroopa Liidu seadusandlust ja vastab tegelikele tingimustele tagamaks teile turvalise kauplemise meie juures.