MetaTrader 5

Üks parimaid kauplemisterminale turul

MetaTrader 5, on kaasaegne kauplemisplatvorm, mis on võimeline vastama kauplejate pidevalt kasvavatele vajadustele ja nõudmistele.

See ühendab tellimuste täitmise ja hajutatud arvutuste täiustatud tehnoloogiaid, pakkudes nii suurepärase võimaluse kõige ambitsioonikamate kauplemisideede rakendamiseks. Multivara MT5 platvorm pakub sulle riskimaandamise korralduse arvestusmudelit, mis võimaldab avada igas instrumendis mitu positsiooni, sealhulgas mitmesuunalised positsioonid.

 • 4 tüüpi tellimuse täitmisi
 • Mitmekihiline testija
 • Turu sügavus
 • 6 tüüpi ootel tellimusi
 • MetaTrader turg

  Mugav ja usaldusväärne veebipood, kus sulle on saadaval üle 1500 Ekspert Nõustaja ja tehnilise indikaatori.
 • Paindlik kauplemisüsteem

  MT5-s saad valida tasaarvelduse ja riskimaandamissüsteemide vahel. Tellimuste ja tehingute eraldamine ning turu sügavus on samuti sulle kättesaadavad.
 • Algoritmiline kauplemine

  Spetsiaalses programmeerimiskeskkonnas MQL5 saad kauplemisroboteid ise luua, muuta ja testida.
 • Virtuaalne majutus

  Virtuaalse majutuse rentimine kauplemisrobotite ja signaalide kauplemise 24/7 kasutamiseks otse terminalist MT5 vaid paari hiireklõpsuga.

Lae MetaTrader 5 oma mobiiltelefoni

MetaTrader 5 mobiilirakendus võimaldab sul igal ajal kaubelda mis tahes kaasaskantava seadme abil kõikjalt maailmast.

Nii nagu lauaarvutiversioon, toetab ka mobiilterminal nii tasaarvelduse kui ka riskimaandamissüsteeme, sisaldab turu sügavust, igat liiki kauplemisoperatsioone, rohkem kui 30 tehnilist indikaatorit, 24 analüütilist objekti ja palju muud.

MT5 võid oma mobiiltelefoni alla laadida ja oma nutitelefonist või tahvelarvutist igal ajal ja igal pool maailmas kaubelda.

Kasuta MetaTrader 5 veebiterminali

Spetsiaalselt kauplejate jaoks, kes eelistavad olla liikumises lõi MetaQuotes MetaTrader 5 veebiterminali. Veebiversioon sisaldab kõiki lauaarvuti versiooni funktsioone ja võimalusi, võimaldades seeläbi jälgida oma positsioone ja langetada kiireid kauplemisotsuseid sõltuvalt maailmaturu olukorrast.

Kui sa ei soovi MT5 oma arvutisse alla laadida ava lihtsalt veebiversioon. MetaTrader 5 veebiterminali käivitamiseks vajad ainult internetiühendust, brauserit ja RoboMarketsi kauplemiskonto salasõna.

Lae MetaTrader 5 oma arvutisse

MT5 on lihtne alla laadida ja Windowsi süsteemi installida ilma täiendavate programmide või utiliitideta. MetaTrader 5 saab installida ka Linuxisse või Mac OS-i.

Download MetaTrader 5 to your PC

MetaTrader turg

MetaTrader turg on spetsiaalne platvorm kauplemisrobotite, indikaatorite ja muude kõrge turvalisustasemega rakenduste ostmiseks. Roboteid/indikaatoreid saab kasutada kohe pärast maksmist. Igal turu tootel on tasuta demo versioon, nii et saad neid enne ostmist testida. Lisaks sellele on kauplejatele saadaval ka lai valik tasuta tarkvara.

Loe rohkem