MetaTrader 5

Üks parimatest kauplemisterminalidest turul

MetaTrader 5 on moodne kauplemisterminal, mis suudab vastata kauplejate pidevalt suurenevatele nõudmistele ja vajadustele. See ühendab endas tellimuse täitmise arenenud tehnoloogiad ja hajutatud arvutused andes seega suurepärase võimaluse kõige ambitsioonikamate kauplemisideede ellu viimiseks. See terminal on täiuslik lahendus kauplejatele, kes väärtustavad kiirust ja usaldusväärsust töötades kauplemisrobotitega.

 • 4 tellimuse täitmise tüüpi
 • Mitmetasandiline testija
 • Turu sügavus
 • 6 ootel tellimuse tüüpi
 • MetaTrader Turg

  Mugav ja usaldusväärne online pood, kus on saadaval üle 1,500 ekspert nõuandja ja tehnilise indikaatori.
 • Paindlik kaupemissüsteem

  MT5 abil saad valida nettingu ja riskimaandamissüsteemide vahel. Tellimuste ja tehingute eraldatus ja Turu Sügavus on samuti saadaval.
 • Algorithmiline kauplemine

  MLQ5 abil, mis on spetsiaalne programmeerimiskeskkond, saab ise luua, muuta ja testida kauplemisroboteid.
 • Virtuaalne majutus

  Virtuaalse 24/7 majutuse rentimine kauplemisrobotite tööks ja registreerumine kauplemissignaalidele otse terminalist ainult mõne klikiga.

MetaTrader 5
mobiilterminal

MetaTrader 5 mobiilirakendus lubab kaubelda kasutades ükskõik milliseid kaasaskantavaid seadmeid (iOS ja Android operatsioonisüsteemiga) igal pool maailmas igal ajal. Nagu tavaversioon toetab mobiiliversioon nettingut ja ka riskimaandamissüsteeme, sisaldab Turu Sügavust, kõiki tüüpe kauplemistehinguid, üle 30 tehnilise indikaatori, 24 analüütilist objekti ja palju muud.

MetaTrader 5
veebiterminal

Spetsiaalselt kauplejatele, kes on pidevalt liikumas, lõi MetaQuotes MetaTrader 5 veebiterminali. Veebi versioon sisaldab kõiki funktsioone ja võimalusi nagu tavaversioon sellega lubades jälgida oma positsioone ja teha kiireid kauplemisotsuseid sõltuvalt hetke turusituatsioonist. MetaTrader 5 veebiterminaali käivitamiseks peab teil olema internetiühendus, brauser ja teie RoboMarkets kauplemiskonto salasõna.

MetaTrader Turg

MetaTrader Turg on spetsiaalne platvorm kauplemisrobotite, indikaatorite ja teiste rakenduste ostmiseks kõrge turvalisuse tasemega. Roboteid/indikaatoreid saab kasutada kohe peale makset. Iga Turu toode on tasuta demo versiooniga, seega saate neid testida enne ostmist. Lisaks sellele on kauplejatele saadaval lai valik tasuta tarkvara.

Loe rohkem