Klassikaline boonus - Programmi tingimused

Programm on saadaval ainult professionaalsetele klientidele.

 1. Üldsätted
  1. Klassikaline boonus (siin ja edaspidi nimetatud kui Boonus) on sissemakse boonus, mis on protsent sissemakse summast ja mida võib saada kui klient teeb sissemakse kontole läbi automaatse sissemaksesüsteemi oma Liikmete Alas.
  2. Klient võib valida boonuse summa: 25%, 50%, 100% või 120%.
  3. Boonust võib saada MetaTrader 4 ja MetaTrader 5 põhistele kontodele (ECN, Prime kontod ei osale selles programmis). Boonus MetaTrader 5 kontole on saadaval ainult klientidele, kes on läbinud täieliku isiku kinnituse.
  4. Boonust ei saa kontole, millel on juba Kasumiosa boonus.
  5. Boonus kantakse kliendi kontole automaatselt kui ta teeb sissemakse oma kauplemiskontole eeldusel, et klient on Boonuse valinud sissemaksevormi täites.
  6. Boonust võib saada ainult kui Klient teeb sissemakse läbi automaatse sissemaksesüsteemi oma Liikmete Alas. Teised sissemaksemeetodid ei osale programmis.
  7. Maksimaalne summa kõikide aktiivsete boonuste osas ühe kliendi puhul on:
   • kuni 50,000 USD / 50,000 EUR / 39,000 GOLD

   Klientidele, kes pole läbinud täielikku isiku kinnitamist on need limiidid väiksemad.

  8. Maksimaalne boonuste arv ühel kontol on 20 ja kõikidel kontodel ühes Liikmete Alas on 100.
  9. Boonusprogrammil ei ole piiranguid boonuskontode koguarvu ja boonustehingute osas.
  10. Pole piiranguid boonuskontode partnerite komisjonitasule.
 2. Boonusega töötamine
  1. Juhul kui Kliendil on kontol aktiivne boonus jagatakse kõik tema vahendid kahte osasse: Kliendi omavahendid ja boonus vahendid. Kliendi omavahendid moodustuvad sissemaksetest ja väljamaksetest (välja arvatud Boonused) ja kasumist, mida ta saab neid vahendeid kasutades.

   Boonuse summa koosneb kõigi aktiivsete boonuste summast kliendi kontol.

   Kliendi omavahendeid võib kasutada kauplemiseks ilma piiranguteta. Boonus vahendeid ei saa kasutada “omakapitali vähenemise” ajal need kustutatakse kontolt kui Omakapital on väiksem kui aktiivsete Boonuste kogusumma.

   Näide

   Tegite sissemakse 5,000 USD oma kauplemiskontole ja saite Boonust 2,500 USD (50%). Kui Omakapital on väiksem kui 2,500 USD, kustutatakse Boonus kontolt.

  2. Kokkuvõte teie boonustest aga ka Omakapitali summa teie kontol kui boonus kustutatakse on leitav:
   1. "Lisavahendid" osas teie Liikmete Alas.
   2. "Lisavahendid" lehel WebTrader RoboMarkets veebiplatvormis.
 3. Vahendite väljamakse kontolt, millel on aktiivne Boonus
  1. Kuni kauplemismahu nõuded on täidetud on Boonus vahendid kontol koos sissemakse summaga blokeeritud.
  2. Kuni kauplemismahu nõuded on täidetud võib Klient kontolt välja maksta ainult teenitud kasumi, mis arvutatakse vastavalt Vaba Marginaalile kontol järgneva valemi abil:

   <Väljamakseks saadaval olev kasum> = <Vaba Marginaal> - <Aktiivsete Boonuste kogusumma> - <Sissemaksete kogusumma, mis said Boonuse>

   Näide

   Tegite sissemakse 5,000 oma kauplemiskontole ja saite Boonuse 2,500 USD (50%). Sellest hetkest alates on teie kasum suletud tehingutest 250 USD (juhul kui teil ei ole kontol avatud positsioone). Vastavalt Boonusprogrammi tingimustele võite välja maksta mitte rohkem kui 250 USD (teie kasum) ilma Boonust tühistamata.

  3. Juhul kui kontol on avatud positsioonid võib Vaba Marginaali suurus erineda konto Omakapitalist.
 4. Nõuete täitmine, tühistamine ja kustutamine
  1. Sissemakstud summad ja neile antud Boonused on vabastatud ja saadaval väljamakseteks ainult peale seda kui Klient teeb kauplemismahu (standard lottides) mis on võrdne:

   <Lottide arv> = <Boonus summa USD-ides*> / 2

   * - Juhul kui Klient teeb sissemakse kontole muus valuutas konverteeritakse vahendid USDdesse vastavalt Ettevõtte sisemisele valuutakursile.

   Näide

   Saate Boonuse 300 USD oma MT4 Pro kontole. Selle välja võtmiseks peate tegema kauplemismahu 300 USD / 2 = 150 lotti (ainult suletud tehingud). 1 standard lot on 100 lotti ProCent kontodel.

  2. Kauplemismahu arvutamisel boonusprogrammi nõuete täitmiseks arvestame tehinguid kõigile saadaval olevatele valuutapaaridele ja metallidele, mis avati ja suleti peale Boonuse saamist.
  3. Kõik Boonused kustutatakse automaatselt teie kontolt kui toimub Stop Välja.
  4. Kliendil on õigus Boonusest keelduda. Sellisel juhul võib ta omavahendid kontolt välja võtta ilma limiitide ja piiranguteta ja Boonus kustutatakse kontolt.

  Pange tähele et pakkumise kõige olulisemaks tingimuseks on RoboMarkets õigus keelduda kliendile Boonuse andmisest või Boonus tühistada ilma seda põhjendamata ja / või ette teatamata.

Arvutuse näited

 1. Näide väljamakseks saadaval olevast summast ühe sissemakse ja ühe Boonusega (Boonuse tühistamine)

  Tegite kauplemiskontole sissemakse 1,000 USD ja saite Boonuse 200 USD (20%). Konto kogusaldo on 1,200 USD. Hetkel ei saa te midagi kontolt välja võtta, sest mõlemad nii sissemakstud summa kui ka Boonus on blokeeritud.

  Tegite siis mitmeid kauplemistehinguid ja saite kasumit 500 USD. Kui programmi nõuded pole täidetud on välja võtmiseks saadaval olev summa 500 USD.

  Kui tühistate Boonuse on väljamakseks saadaval olev summa 1,000 USD (sissemakstud summa) ja 500 USD.

 2. Näide väljamakseks saadaval olevast summast ühe sissemakse ja ühe Boonusega (kasum on punases, Boonuse tühistamine)

  Tegite kauplemiskontole sissemakse 1,000 USD ja saite Boonuse 500 USD (50%). Konto kogusaldo on 1,500 USD. Hetkel ei saa te midagi kontolt välja võtta, sest mõlemad nii sissemakstud summa kui ka Boonus on blokeeritud.

  Peale mitmeid tehinguid on teie kasum negatiivne (kahjum) summas 300 USD. Teie konto saldo on 1,200 USD. Juhul kui tühistate Boonuse, kustutatakse see teie kontolt (500 USD) ja väljamakseks saadaval olev summa on 700 USD.