Analüütilised ja hariduslikud webinarid RoboMarketsilt

RoboMarketsi Analüütika osakonna meeskond koos väliste finantsturu ekspertidega korraldavad hariduslikke ja analüütilisi online sündmusi laiale kauplejate seltskonnale. Webinarid on pühendatud erinevatele teemadele nagu näiteks EA-de katsetamine, aktsiaturu ülevaated, tehniline analüüs ja finantsvaldkonna viimased ja olulisemad sündmused. See leht sisaldab kõige populaarsemaid ja enam küsitud küsimusi webinaride kohta.

Kahjuks ei korralda me hetkel webinare.

Palju maksab webinaril osalemine?

Webinarid toimuvad tasuta ja on avatud kõigile, kes soovivad liituda. Viimane informatsioon meie webinaride kohta on leitav "RoboMarketsi sündmused" lehel.

Kuidas me registreerun webinarile?

Webinarile registreerumiseks pead täitma lühikese vormi "Sündmused" lehel. Pane tähele, et osalemine meie webinaridel on saadaval kõikidele kauplejatele isegi kui nad ei ole Ettevõtte kliendid.

Kuidas ma osalen webinaril?

Umbes 5-10 minutit enne webinari algust kasuta MyOwnConference veebilehe linki, mille oled saanud. Järgmises aknas sisesta oma nimi ja hüüdnimi. Meie webinaridel osalemiseks võid kasutada ka Facebooki ja Google kontosid.

Peale "Liitu" klikkamist suunatakse sind ümber webinari "tuppa", kus sündmus toimub. Webinar algab ajakavas märgitud ajal.

Kuidas webinarid toimuvad?

Me kasutame MyOwnConference platvormi online sündmuste korraldamiseks. Webinaride ajal annavad RoboMarketsi eksperdid loenguid vastaval teemal, jagavad oma arvuti ekraani osalejatega või näitavad esitlusi. Iga osaleja võib küsida küsimusi vestluses ja esineja annab detailseid vastuseid. Mõned päevad hiljem (kaks või kolm) on webinaris saadaval salvestus "Eelmised sündmused" lehel.

Mis on MyOwnConference?

MyOwnConference on platvorm, millel RoboMarkets korraldab webinare. Teenus on saadaval igas brauseris, mistõttu on webinariga liitumiseks vaja vaid internetiühendusega arvutit koos kõrvaklappide või kõlaritega. Sa ei saa webinare alla laadida MyOwnConference lehelt, kuid saad vaadata neid "Eelmised sündmused" lehel.

Kui kaua webinar kestab?

Webinar kestab tavaliselt 50-60 minutit aga võib kesta veidi kauem kui osalejad küsivad palju küsimusi. Lisaks sellele võib kestvus muutuda sõltuvalt teemast ja esinea kõnelemise tempost.

Kuidas vaadata webinari salvestusi?

Webinaride salvestused ja esitlused ning muud materjalid, mida loengu ajal kasutatakse on leitavad "Eelmised sündmused" lehel. Sellel lehel on ka fotod meie offline sündmustest.

Kuidas ma saan webinare alla laadida?

Kahjuks ei saa webinare alla laadida meie veebilehelt või MyOwnconference platvormist. Siiski saad neid vaadata online, sest need laaditakse üles "Eelmised sündmused" lehel 2-3 päeva jooksul peale toimumist.

Miks ma ei näe/kuule webinari esinejat?

Selles osas saad teada kuidas lahendada tehnilisi probleeme, mida võib esineda webinaridega liitumisel või nende ajal.

Tehniliste probleemide korral nagu heli/pildi puudumine ja probleemid vestlusega kontrolli oma arvuti riistavara ja internetiühendust. Selleks pakub MyOwnConference testi võimalust, mis kiiresti tuvastab kõik vead.

 1. Kui sa ei näe esinejat või seda, mida nad ekraanil näitavad

  Püüa värskendada webinari brauseri lehte vajutades Ctrl+F5. Kui see ei aita ühenda uuesti internetiga.

 2. Kui sa ei kuule esinejat

  Veendu, et heli on su seadmes lubatud. Selleks leia kõlarite (kõrvaklappide) ikoon on arvuti või sülearvuti ekraanil ava dialoogiaken ja seadista heli.

 3. Kui sa ei näe vestlust

  Seadista ekraani suuruse tase oma brauseris 100% peale. Peale seda ilmub vestluse aken ekraanile.

 4. Kui video on aeglane

  Värskenda webinari lehte (Ctrl+F5) või taasühenda internetti.

 5. Kui sa ei näe esitlusslaide

  Kontrolli oma seadme aega ja kuupäeva. Kui need on valed, seadista need õigeks.