RoboMarkets Analüütika keskus

Juurdepääs kõikidele analüütilistele materjalidele ja kauplemisvahenditele ühes kohas.

 • Tasuta liitumine.
 • Piiramatu liitumisaeg.
 • Ainult RoboMarketsi klientidele.
 
 •  

  Kompaktsus

  Pole tarbetuid andmeid – ainult informatiivsed tekstid, lühikesed videod, graafikuid ja numbrid.

 •  

  Interaktiivsus

  Lihtne kasutada tänu filtritele ja paindlikule kohandamisele.

 •  

  Sõltumatus

  Ainult brauser ja Internet – lisalaiendeid, widgeteid või rakendusi ei ole vaja.

 •  

  Mitmekeelne

  Teenus toimib 13 keeles.

Kasutajasõbralik ja intuitiivne kasutajaliides

RoboMarketsi klientidel on tasuta juurdepääs terviklikule kogumile analüütilistele vahenditele, mis aitavad hoida neid finantsturu sündmustega igal ajal kursis.

VoogSignaalidVideoKalenderÕppematerjalidTööriistad

Voog

Sa ei taha raisata aega oluliste uudiste, fundamentaalsete- ja tehniliste analüüside otsimise ja tõlgendamise peale? Iganädalased ülevaated, peamised majandusuudised, üldised turu ülevaated, laine analüüs, Ichimoku pilv ja Fibonacci vastupanujoonte prognoosid on saadaval "Voog" osas.

Voog

Tehniliste indikaatorite signaalid

Teeni tulu turusentimendi graafikute ja signaalide erinevate tehniliste näitajate pealt, nagu BBands, Ichimoku, MA10, MA20, MA50, MA100, MACD, Stochastic, William, ja Zigag, mida kuvatakse mugavas tabeli formaadis ja mis on kättesaadav 7 ajaraamis (M1 kuni igapäevane). Kõik, mida selleks vaja on valida instrument, mida vajad.

Tehniliste indikaatorite signaalid

Video ülevaated

Sulle ei meeldi ülevaateid lugeda või pole selleks aega? See pole vajalik! Alati võid vaadata ka lühikese video ülevaateid prognoosidega olulisemate kauplemisinstrumentide kohta. Sul on võimalus kas vaadata kogu video või ainult kõige huvitavamad osad.

Video ülevaated

Majandussündmuste kalender

Kauplemissessiooni ajakava, kuupäevad globaalsete juhtivte ettevõtted registrite fikseerimiseks, panga intressimäärad, puhkepäevade kalender, makromajandusuudiste voog, majandussündmuste kalender ja muud ülemaailmsed majandusnäitajad. Selles osas leiad komplekti värskete fundamentaalsete indikaatorite ja andmetega, sealhulgas turu-uudiseid, võimalusega filtreerimiseks ja otsimiseks.

Majandussündmuste kalender

Õppematerjalid

See osa pakub kauplemisstrateegiad (lühiajalised ja pikaajalised), mis on valmis kauplemiseks, õppevideosid ja palju muud kasulikku videosisu MetaQuotes`ist koos ülevaadetega signaalidest, nõustajate ja majutusega.

Õppematerjalid

Tööriistad

Ajalooline volatiilsuse graafik, võimalike pöördepunktide ja Fibonacci vastupanujoonte arvutamine, informatsioon USA intressimäärade kohta mugavas andmete formaadis, et säästa sinu aega.

Tööriistad