RoboMarkets lisas R StocksTraderisse üle 500 instrumendi, sealhulgas osaaktsiad

23.11.2021 / 10:59

Head Kliendid ja Partnerid,

RoboMarkets uuendas R StocksTraderit, mis pakub nüüd kauplemiseks üle 500 uue instrumendi, sealhulgas osaaktsiad ja Ameerika, Brasiilia, Suurbritannia ja Euroopa ettevõtete aktsiate CFD-d.

Juurdepääs osaaktsiatega kauplemisele võimaldab klientidel omandada nii täisaktsiaid kui ka aktsiate "osasid", mis esindavad osaaktsiat. Näiteks saab klient osta 1,5 Amazoni või Netflixi aktsiat. Minimaalne ostetavate aktsiate maht jääb aga samaks – 1 aktsia.

Miks on osaaktsiad mugavad?

Osaaktsiad

Osaaktsiad maksavad vähem kui täisaktsiad ja see on suurepärane võimalus vähema rahaga väärtpaberitesse investeerida.

Osaaktsiate efektiivsus

Osaaktsiad võimaldavad klientidel mitmekesistada oma investeerimisportfelle, omandades laiema hulga ettevõtete osaaktsiaid.

Muud R StocksTraderi uuendused:

  • Ameerika, Brasiilia ja Euroopa aktsiate uued CFD-d, sealhulgas sellised populaarsed instrumendid nagu Lucid Group Inc (LCID), Rivian Automotive Inc (RIVN), Udemy Inc. (UDMY) ja teised.

  • 8 lisakeelt: taani, itaalia, hollandi, norra, rumeenia, soome, prantsuse ja rootsi keel.

  • Täiustatud mobiilirakendus: täiustatud turvalisus, vahetu juurdepääs raha sisse-/väljamaksetele ja kauplemiskontode registreerimine.

Lisaks uutele varadele pakub R StocksTrader investeerimiseks üle 12 000 kauplemisinstrumendi, sealhulgas enam kui 3000 päris aktsiat, nagu Amazon, Apple, Facebook ja Tesla

Püüame alati pakkuda kvaliteetseid teenuseid ning lisada uusi instrumente ja uuendada platvormi funktsionaalsust. Seetõttu on aktsiatega kauplemise ja aktsiate CFD-dega kauplemise komisjonitasu viidud konkurentsivõimelisele tasemele. Uuenenud komisjonitasu tingimustega saab tutvuda lehel "R StocksTrader".

Alusta osaaktsiate ja muude populaarsete instrumentidega kauplemist juba R StocksTrader täna!

Lugupidamisega,
RoboMarkets meeskond