Krüptovaluutad on nüüd kauplemiseks saadaval RoboMarketsis

16.03.2018 / 16:42

Head Kliendid ja Partnerid,

Meil on hea meel teatada, et nüüdsest pakub RoboMarkets võimalust kaubelda kõige populaarsemate krüptovaluutade CFD-dega – Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Litecoin, ja Ripple. Investeeringud uutesse instrumentidesse on saadaval MetaTrader 4, MetaTrader 5, WebTrader ja R Trader terminalides.

Loe rohkem

RoboMarkets austab oma klientide huve ja püüab neile pakkuda suurimat valikut erinevatest instrumentidest koos mugavate kauplemistingimustega ja püsiva teenuste kõrge kvaliteediga ning klienditoega. Selliste innovatiivsete instrumentide nagu krüptovaluutade tutvustamine on loomulik samm edasi saavutamaks Ettevõtte eesmärke.

Uued kauplemisinstrumendid on saadaval Pro-Standard, ECN-Pro, Prime, Pro-Affiliate, ECN-Pro Affiliate ja R Trader kontodele. Detailsem informatsioon krüptovaluutade CFD kauplemistingimuste kohta on leitav "Lepingu tingimused" lehelt meie veebilehel.

Lisaks sellele oleme laiendanud võimalusi krüptovaluutadega kauplemiseks läbi R Trader platvormi: pole vahetustehinguid kui finantsvõimendus on 1:1.

Lugupidamisega,
RoboMarkets meeskond